Pamiętasz Bastiona, mistrza MIA z Overwatch 2? Wróci w przyszłym tygodniu

Robot Bastion stoi na środku ulicy z wróblem na ramieniu.

Bastion nazwał tego robota od Monitor 2
obrazek: Zamieć / Kotaku

Pamiętasz Bastiona? Był postacią ataku robota w Uwaga i obserwuj oraz niedawno wydany darmowy sequel, Monitor 2. Jeśli jednak grałeś w strzelankę postaci Blizzarda w ciągu ostatnich 10 dni, zauważysz, że brakuje niebezpiecznego bota. W rzeczywistości Bastion był poza grą dłużej niż był w grze w tym momencie. Na szczęście Blizzard ujawnił, że Bastion, Torbjorn i niedawno usunięta mapa powrócą do gry 25 października, po czym zostaną z gry dwa razy dłużej niż w niej.

Monitor 2 Nie miał dobrego startu. Ta strzelanka bohaterów została wydana na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch i PC 4 października. I prawie od razu miałem problemy z serwerem z powodu ataków DDoS. Potem pojawiły się problemy z wymaganiami dotyczącymi telefonów komórkowych, problemy z zapraszaniem znajomych do grupy, długie przerwy w podróży i nie tylko. To był wielki bałagan!

Następnie 10 październikaPo tym, jak gracze odkryli kilka złych sztuczek, które pozwalały na nieograniczone i kumulowane umiejętności, Bastion został całkowicie usunięty z gry. Krasnoludzki wojownik i miłośnik wież, Torbjorn, również został usunięty, ale tylko z gry konkurencyjnej. W tym czasie Blizzard powiedział, że postacie wybierają się na „szybką podróż” z powrotem do garażu w celu dokonania pewnych napraw. 10 dni później… jeszcze nie wrócili. Ale przynajmniej wiemy, kiedy wrócą. Gracze będą musieli poczekać dodatkowe pięć dni, aby zobaczyć powrót Bastiona i Torbjorna 25 października. Usuwanie postaci z gier serwisowych na żywo nie jest oczywiście bezprecedensowe, ale zwykle nie ma miejsca podczas premiery i zwykle nie trwa długo.

Co więcej, Blizzard ogłosił wczoraj, że teraz zostanie usunięty Mapa Junkertown Monitor 2 z powodu błędu, który spowodowałproblemy z wydajnością opłat„Podczas gry. Doniesiono, że ludzie mogą celowo powodować te problemy. Więc Monitor 2 Obecnie pod mapą i dwiema postaciami jedna z nich całkowicie zniknęła. Nie możesz nawet grać z Bastionem w trybie treningowym lub przeciwko botom. Nie możesz nawet patrzeć na swoje kosmetyki dla robota. To tak, jakby nigdy nie istniał, bez wątpienia marzenie niektórych graczy.

Despite these issues, Blizzard says that Overwatch 2 has reached 25 million players across all platforms. It’s an impressive number, especially compared to the first game, but the sequel is also free and available on twice as many platforms from the get-go.

While players won’t be able to enjoy Bastion, Torb, or Junkertown just yet, if you log in this weekend, it’ll be the start of the Wydarzenie podwójnych PD, które Blizzard przeprasza za wyboistą premierę swojej gry.

READ  iPhone 16 Pro może być ogromną aktualizacją, której chcieliśmy od lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *