Piłka nożna Nebraski jest zaangażowana w CB z ofertami z Alabamy, Georgii, Ohio i Clemson

Naród Ethana, Cornerback 2023 z Roswell (Georgia), zobowiązał się do Nebraski. Decyzja narodu daje Huskers kolejną obietnicę od rekruta z w pełni załadowanym arkuszem pokazowym.

Potencjalny trzygwiazdkowy Nation ma prawie 50 ofert, w szczególności z Alabamy, Clemson, Georgii, Michigan, Ohio State, Oregonu i USC.

Jego lista ofert obejmuje również Auburn, Kolorado, Florydę, LSU, Miami, Notre Dame, Oklahomę, Tennessee, Texas A&M, Utah i Wisconsin.

>>> Subskrybuj Inside Nebraska za 9,95 USD miesięcznie

Ostatecznie wybrał Nebraskę zamiast Auburn, Houston i Ohio – pozostałe trzy programy z ostatnich czterech – ponieważ widzi rosnący program, który zmierza we właściwym kierunku.

Ryan Wright z Rivals powiedział: „Uwielbiam sposób, w jaki pojawiają się na mapie dzięki nowej kadrze trenerskiej. Będą mieć dużo szumu, ponieważ są profesjonalną ekipą przechodzącą na poziom college’u. ekscytujące, aby zobaczyć, jak to się potoczy”.

Nation powiedział, że jego decyzja była „naprawdę łatwa”, kiedy porównał wszystko.

Nation powiedział: „Przywieźli mnie samolotem, pokazali mi, że mnie potrzebują i chcą, i było to dla mnie bardzo proste. Pokazali mi, że nie zamierzają jechać ze mną do BA. w ciężkiej pracy eksploduje”.

Nation jest czwartym defensywnym obrońcą w klasie Huskers w 2023 roku. dołącza do CB Szczery Safeeullah i Butelka Dwighta II Bezpieczeństwo w Filadelfii Rahmira Stewartaktóry miał podobnie imponujący arkusz ofert jak Nation z ofertami z Alabamy, Clemson i Georgii wśród ponad 30 ofert.

5-metrowy, 11, 165-funtowy Nation znajduje się w pierwszej 70 wśród perspektyw Gruzji na 2023 rok i 75 najlepszych w kraju wśród narożników.

Rekrutacja narodu była przez niektórych postrzegana jako swego rodzaju dzika karta w całym procesie, jeśli chodzi o to, gdzie ostatecznie wyląduje. Żadna szkoła nie wyłoniła się w znaczący sposób z grupy w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To otworzyło drzwi dla drugiego trenera Evana CooperaTrener Matta Rowleya paski.

READ  Zwycięzcy i przegrani w pierwszych 25 rankingach play-offów pierwszej ligi

>>> Związane z: Poznaj charakterystyczną klasę Huskers 2023

Nebraska została zaoferowana narodowi 16 grudnia i szybko zdecydował się na oficjalną wizytę w weekend 16-18 grudnia. Nation trenuje z narożnym obrońcą Carolina Panthers, Jessem Hornem, którego Cooper trenował przez ostatnie dwa sezony jako trener narożny Panthers.

W ten sposób Nation po raz pierwszy znalazł się na radarze Huskers. Odbył podróż do Lincoln i zbudował to, co stało się natychmiastowym połączeniem z Cooperem i personelem Husker. Relacje te stały się silniejsze przed wczesnym okresem podpisania umowy.

Nation powiedział: „Zwykle pytam ludzi, którzy byli już przez nich trenowani. Ponieważ trener Rhule był z Panterami, trenowałem z kilkoma facetami, którzy byli z Panterami. Wybrałem ich mózgi. Rozmawiałem z JT (Ibe ) o trenowaniu ich, ponieważ był z nimi trener Rhule oraz trener Cooper i trener siłowy (Coreya Campbella) też był z Panterami. Po prostu grzebałem w mózgach zawodowych facetów, aby zobaczyć, jak je rozszyfrowali, od poziomu zawodowego do college’u”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *