Pittsburgh Steelers mianuje Briana Floresa, który pozywa NFL o dyskryminację rasową, na asystenta trenera

W sobotę Steelers ogłosili powołanie Floresa, asystenta trenera obrony/pomocnika pierwszego zespołu, do sztabu głównego trenera. Mike Tomlin.

„Jestem podekscytowany, że Brian Flores dołączył do naszego sztabu szkoleniowego, biorąc pod uwagę jego historię rozwoju i nauczania defensywnych graczy podczas jego pobytu w NFL” – powiedział Tomlin. „Cyciorys Briana mówi sam za siebie i nie mogę się doczekać dodania jego doświadczenia, aby pomóc naszemu zespołowi”.

„Gratulujemy trenerowi Floresowi jego nowej pozycji w Steelers i dziękujemy trenerowi Tomlinowi i organizacji za danie mu tej wspaniałej okazji” – powiedzieli w oświadczeniu adwokaci Flores, Douglas Wigdor i John Elvitrakis. Podczas gdy trener Flores koncentruje się teraz na swojej nowej pracy na swoim stanowisku będzie kontynuował pracę w kategorii apartheidu, aby można było podjąć ewentualne działania. Prawdziwa zmiana w NFL.

Tomlin jest jednym z dwóch głównych trenerów czarnych w lidze, w której prawie 70% graczy jest czarnych. inny Luffy Smith Z Houston w Teksasie. Mike McDanielWielorasowy, zastąpił Floresa na stanowisku głównego trenera Dolphins po tym, jak Flores został zwolniony w zeszłym miesiącu po tym, jak miał 24-25 lat w swoich trzech sezonach.

Flores, lat 40, który jest czarny, pozwał Dolphins wraz z NFL i dwoma innymi zespołami NFL, zarzucając dyskryminację rasową.

58-stronicowy garnitur Krytykuje kulturę NFL i bazę Rooneya, co wymaga od zespołów przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z dwoma zewnętrznymi kandydatami z mniejszości na kluczowe stanowiska mentorskie. Pozew mówi, że zasada nie przyniosła wzrostu zatrudnienia trenerów paintballa.
Baza nosi imię nieżyjącego Dana RooneyDługoletni szef Steelersów.
W odpowiedzi na garnitur Floresa, NFL Swoje zarzuty nazwał bezpodstawnymimówiąc w oświadczeniu: „Różnorodność jest sercem wszystkiego, co robimy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *