PlayStation rozpoczyna największą wyprzedaż roku z grami na PS5 już od 4 dolarów — oto 25 ofert, które kupiłbym

Days of Play to coroczne święto wszystkiego, co związane z PlayStation, a edycja 2024 dopiero się rozpoczyna z potwierdzoną mnóstwem gratisów i rozpoczęciem ogromnej wyprzedaży w PlayStation Store po najniższych w historii cenach na wiele najlepszych gier na PS5.

the Wyprzedaż dni gier 2024 Jest to prawdopodobnie największe wydarzenie aż do listopadowego Czarnego Piątku i zasługuje na swoje rozliczenie. Łącznie dostępnych jest około 1000 ofert, w tym rabaty za pierwszy raz Marvel’s Spider-Man 2 (obecnie 49 dolarów), Final Fantasy VII Resurrection (obecnie 52 USD), Narodziny Ronina (obecnie 49 USD) I TopSpin 2K25 (obecnie 55 USD).

Inne okazje, których nie można przegapić, które powodują, że moje saldo bankowe się poci, to: P Kłamie za 41 dolarów (To było 59 dolarów), niesamowite Dead Space Remake ze świetną zniżką do 65% Były tytuł ekskluzywny dla Xboxa Cena Hi-Fi Rush jest najniższa w historii i wynosi 17 dolarów (To było 29 dolarów). Plus, The Last of Us Part 2 Remastered kosztuje zaledwie 39 dolarów (To było 49 dolarów). Po raz pierwszy to wspaniałe arcydzieło zostało wystawione na sprzedaż.

Zniżki w ramach Game Days wykraczają poza PlayStation Store, a sprzedawcy internetowi oferują także duże zniżki na gry na PS5, w które trzeba zagrać. Jeśli więc wolisz dysk fizyczny od pobrania cyfrowego, podsumowuję najlepsze oferty gier na Amazon i Best Buy.

Najlepsze oferty z okazji Dnia Gier w PlayStation Store

Szybkie linki

Najlepsze oferty gier na PS5

Najlepsze oferty na PS5

READ  Istnieje naukowy powód, dla którego zawodnicy Elden Ring kopią ci tyłek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *