Plotka: Nintendo Live odbędzie się jeszcze w tym miesiącu

obrazek: Nintendo

Wraz z festiwalem Summer Games w pełnym rozkwicie, plotki o Nintendo Direct w czerwcu wciąż nabierają rozpędu. Bez słowa od samego Big N w sprawie nadchodzącego programu, niestety musimy kwestionować każdy fragment informacji, jaki udało nam się znaleźć.

Na szczęście najnowsze plotki pochodzą z dość wiarygodnego źródła i wskazują na Nintendo Direct, które odbędzie się w środę, 29 czerwca – to za nieco ponad dwa tygodnie! Przychodzi dzięki uprzejmości Alana Piercebyła dziennikarka gier takich jak IGN i Rooster Teeth, a teraz pisarka w Sony Santa Monica, wspomniała o dacie na końcu transmisji na żywo, podczas której weszła w interakcję z najnowszą prezentacją gier Xbox/Bethesda.

Możesz obejrzeć sam film tutaj (Przejdź do dwóch godzin na komentarze Nintendo Direct), ale oto, co Alanah miała do powiedzenia:

„Czy ogłoszono Nintendo Direct? Nie, ale wydaje mi się, że 29 lutego ukaże się Nintendo Direct. Nie wiem, czy zostało ogłoszone, najpierw to usłyszałem. Pozwól, że sprawdzę… Zapisałem to. 29 Tak, 29 czerwca, Nintendo Direct.To nie jest przeciek techniczny, ponieważ Nintendo nie powiedziało mi, jak wykonać ten telefon.Ale ja nie przeciekam niczego, co jest w nim, co wydaje mi się s****y. „

Inne wiarygodne źródła poparły Pierce’a:

Więc jesteś! Przyjmiemy to z dużym przymrużeniem oka, ale obecnie jest to nasz najlepszy trop w kierunku potencjalnego Nintendo Direct. W przeszłości Alanah okazała się niezawodna, więc musimy tylko zobaczyć, co się z tym stanie. Jak zawsze, nie zapomnij zostać z nami na Nintendo Life, ponieważ gdy to nastąpi, podzielimy się oficjalną zapowiedzią nowego Directa!

Co sądzisz o najnowszej plotce o Nintendo Direct? Daj nam znać w komentarzu!

READ  Fani Apple zaczynają przywracać Vision Pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *