Po procesie sądowym Netflix udostępnia przesłuchanie Jessiki Gunning do filmu Mały renifer

Czy Netflix wysyła wiadomość o wsparciu dla Renifer, dziecko?

Streamingowy gigant wypuścił taśmę z przesłuchania Jessiki Gunning do roli Marty w „True Story” Richarda Gadda, opowiadającej o jego doświadczeniach z rzekomym prześladowcą.

Film prawdopodobnie zapowiadał, że głosowanie na nagrodę Emmy jest tuż za rogiem, ale liczba głosów spadła zaledwie kilka godzin po złożeniu pozwu przeciwko Netfliksowi na kwotę 170 milionów dolarów przez Fionę Harvey, prawdziwą Martę.

W 80-sekundowym klipie Gunning czyta scenę z filmu Renifer, dziecko Pierwszy odcinek, w którym Donnie (Jadd) i Marta idą na kawę, a ta druga eksploduje złości.

Oczekuje się, że serial Clerkenwell Films będzie konkurencyjny w tym sezonie nagród, a Netflix zapowiedział, że będzie „energicznie” bronić serialu przed twierdzeniami Harveya.

Jak wynika z pozwu złożonego w sądzie federalnym w Los Angeles, Harvey pozywa Netflix za zniesławienie i zaniedbanie, twierdząc, że o Szkotce powiedziano „największe kłamstwo w historii telewizji”.

„Zamierzamy stanowczo bronić tej sprawy i bronić prawa Richarda Gadda do opowiedzenia swojej historii” – oznajmił Netflix.

W pierwszym miesiącu w serwisie Netflix osiągnął prawie 60 milionów wyświetleń. Renifer, dziecko W tym tygodniu film zdobył nagrodę Breakthrough Limited Series na gali Gotham TV Awards.

READ  Gwiazda muzyki country Colt Ford doznał zawału serca w Arizonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *