Po tym, jak rzekome dowody Amber Heard zostały zatajone podczas procesu, Johnny Depp i jej rzecznik wymienili słowa

Prawna batalia Johnny’ego Deppa i Amber Heard trwa od lat, chociaż wydaje się, że sytuacja w końcu może się uspokoić dla byłej pary. Sędzia w Wirginii Hard v. Heard, który został skazany za 3 zarzuty zniesławienia i obciążony kwotą 10 milionów dolarów. Po tym, jak Heard stwierdził, że dowody na procesie zostały zatajone, reprezentacja Depp i jej rzecznik zmienili słowa.

Chociaż wyrok w sprawie o zniesławienie został ujawniony kilka tygodni temu, retoryka wokół procesu Johnny’ego Deppa i Amber Heard trwa. Jest to częściowo zasługą prawnika Deppa i samej Heard za udział w wywiadach telewizyjnych na temat postępowania w sądzie. W tym czasie Aquaman Aktorka skupiła się na Dowody, których nie można uwzględnićaw szczególności notatki jej terapeuty, które mają zawierać szczegółowy opis jej nadużyć. W odpowiedzi rzecznik Depp wydał oświadczenie, aby: Prawo i przestępczość kto czyta:

To niefortunne, że gdy Johnny chce iść naprzód ze swoim życiem, Pozwana i jej zespół powtarzają, ponownie wyobrażają sobie i ponownie rozpatrują sprawy już w sądzie, które zostały jednogłośnie i ostatecznie rozstrzygnięte przez ławę przysięgłych na korzyść Johnny’ego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *