Podsumowanie: Recenzje gry LOTR: Gollum Spell Doom w wersji na Switcha

Przyjrzyjmy się więc, co inne sklepy mają do powiedzenia na temat gry, dobrze?


Start z naszymi dobrymi przyjaciółmi o godz Popchnij pudełkoprzyznał grze ocenę 2/10 i nazwał ją „ogromną straconą szansą”:

„W jednym zawodniku liniowym drzemie poważny potencjał Władca Pierścieni Takie doświadczenie, ale z oburzająco przestarzałym projektem poziomów, niezgrabnym sterowaniem, bolesnym brakiem dopracowanej, błotnistej i niezbyt imponującej grafiki oraz nijaką fabułą, Gollum wszystko źle rozumie. Jako wielki fan książek, filmów i gier, przykro mi, że nie ma nic cennego w tym doświadczeniu”.

Stróż W swojej ocenie był równie negatywny, nazywając grę „pochodną, ​​nieciekawą i zasadniczo zepsutą skradankową przygodową grą akcji” w recenzji z oceną 1/5 gwiazdek:

Jeśli grałeś w przygodową grę akcji z perspektywy trzeciej osoby w ciągu ostatniej dekady, grałeś w Golluma. Oczywiście bez samego Golluma, ale jest to tak nieprzekonujące przedstawienie, że raczej nie podrapiesz tego konkretnego swędzenia. d chwal pracę animacji, sam Sméagol jest sprytny i dowcipny, jak można się spodziewać. Ale jeśli masz ochotę na trochę Władcy Pierścieni w swoim systemie gier, zamiast tego kup Shadow of War za pięć na następnej wyprzedaży i wydaj oszczędności na drugim śniadaniu”.

GameSpot Powtórz ocenę Push Square z własnym 2/10, podkreślając „niepokojącą niekompetencję” wrogiej SI:

Podobnie jak dążenie Golluma do zdobycia Jedynego Pierścienia, moje dążenie do ukończenia Władcy Pierścieni: Gollum było pełne niekończących się niepowodzeń, niemożliwych szans i stale rosnącego poziomu szaleństwa. Podobnie jak Gollum, moja podróż była skazana na niepowodzenie od samego początku. , jeśli głównym celem twórców było naprawdę postawienie cię w sytuacji tak nieszczęśliwej i niesympatycznej postaci, która na każdym kroku musi stawić czoła ciągłemu bólowi i cierpieniu, to przynajmniej im się to udało”.

bliźniaczo skończony Przyznałem grze 1,5/5 gwiazdek, ubolewając nad powtarzającymi się błędami powodującymi psucie gry:

The Lord of the Rings: Gollum nie robi nic tak interesującego i zabawnego, jak podobne (lepsze) gry, takie jak A Plague Tale: Innocence i Requiem. Trudno powiedzieć, czy nawet najbardziej wierny fan Władcy Pierścieni rzeczywiście znajdzie coś przydatnego tutaj. Biorąc pod uwagę, że istnieją dobre gry Władca Pierścieni, ta wydaje się niesamowicie nie na miejscu ”.

Na koniec, aby zakończyć (nieco) bardziej pozytywną nutą, Bóg ma obsesję Gollum przyznał średnią ocenę 5/10 i ma nadzieję, że poprawki zapewnią lepsze wrażenia w przyszłości:

„Naprawdę chciałem polubić Władcę Pierścieni: Golluma. Chociaż fabuła jest jej najmocniejszą stroną, problemy techniczne trapiły prawie każdy jej aspekt. Od błędów wizualnych po brak dopracowania rozgrywki, trudno polecić tę grę tym którzy nie mogą się doczekać, aby ponownie wyruszyć do Śródziemia. Chociaż jestem pewien, że przyszłe łatki naprawią niektóre problemy, nie sądzę, aby stał się tytułem, który poradzi sobie z niektórymi grami z serii Rings, które widziana z biegiem czasu i jako wieloletnia fanka Tolkiena czuję się źle, że nie była to gra, którą chciałem, żeby była”.


Więc to jest to! Czy jest jakaś część nas, która potajemnie ma nadzieję, że wydanie Switcha nas zaskoczy i ostatecznie zrobi to dobrze? Dobry? z pewnością. Ale nie zamierzamy wstrzymywać zbiorowego oddechu nad tym. Sądząc po dotychczasowych recenzjach, wygląda na to, że może śmierdzieć. Biorąc pod uwagę charakter Golluma, to może być idealne dopasowanie.

READ  MultiVersus ogłosił nowe stroje, style i nie tylko w sezonie 1, w tym LeBron James jako Robin

Czy jest jeszcze jakaś nadzieja dla Golluma na Switchu? Czy kiedykolwiek? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *