Pozdrowienia dla Atlantic Records. Wyprzedziliście nas.

Daniel Platzmann, Dan Reynolds, Daniel Wayne Sermon i Ben McKee z Imagine Dragons biorą udział w lunchu twórców hitów Variety 2022 w City Market Social House, 3 grudnia 2022 r., Los Angeles, Kalifornia (Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images)

różnorodnySzósta doroczna impreza Hitmakers Luncheon, podczas której wyróżniono artystów, pisarzy, producentów i dyrektorów muzycznych stojących za 25 największymi hitami 2022 roku, odbyła się w sobotę w City Market Social House w Los Angeles. Wśród wyróżnionych znaleźli się Elton John i Dua Lipa (Twórcy Hitów Roku). ), Sam Smith, Kim Petras (Twórcy Roku) i Selena Gomez (Piosenka Filmowa Roku). Imagine Dragons wygrało również Grupę Roku, a przemówienie Dana Reynoldsa było zdecydowanie najzabawniejszym momentem imprezy. Wokalista spędzał dużą część swojego czasu na scenie, kpiąc z obecnych dyrektorów z Atlantic Records – co różnorodny Jak na ironię, właśnie został okrzyknięty Wytwórnią Roku – pomijając podpisanie kontraktu z Imagine Dragons dekadę wcześniej.

Po rozpoczęciu przemówienia od stwierdzenia, że ​​jako mormon dorastający w Las Vegas „miał dziwną historię”, a następnie podziękowaniu BYU za zwolnienie go, Reynolds zażartował: „Krzyczcie do Atlantic Records. . Zabrałeś nas do Disneylandu”. Kraina. Pamiętasz to? Chłopaki zabrali nas do Disneylandu za darmo! To było świetne! [Former Atlantic A&R rep] rozpłodnik [Lehman]Jeśli tu byłeś, próbowałeś się z nami podpisać, ale ludzie nam nie wierzyli. Ale Atlantic, świętujemy ciebie. Dobrze jest mieć zdrową rywalizację”.

Następnie Reynolds ogłosił, że wytwórnia Imagine Dragons, Interscope Records, jest „najlepsza na świecie”, chociaż przyznał: „Nie ma tu naszego szefa. Nie dba o niego wystarczająco. Ale to w porządku. martw się tym wszystkim”. Dobrze. Będziemy nadal zarabiać dla ciebie.

Aby umieścić komentarze Reynoldsa na temat ogromnej straconej szansy Atlantic w kontekście, Imagine Dragons sprzedali ponad 75 milionów płyt na całym świecie od 2012 roku, co czyni ich jednymi z najlepiej sprzedających się artystów wszechczasów. Jest to również pierwszy zespół rockowy, który ma cztery piosenki – „Radioactive”, „Demons”, „Believer” i „Thunder” – z których każda zgromadziła ponad miliard odsłon.

READ  Raport: WWE vs. Tony Khan ponownie się wypowiedzieli

Reynolds trzymał pokój Hitmakers z gwiazdorskimi uczestnikami – w tym Jackiem Harlowem, HER, Ritą Wilson, Kara DioGuardi, Caroline Polachek, Justinem Tranterem i dyrektorem imprezy DJ Cassidy – w szwach, gdy wspominał skromne początki Imagine Dragons w Vegas’s O’ Irlandzki pub Shea Dom „najtańszego piwa w okolicy” Mówi: „To okropne. To najgorsze. To piekło na ziemi. Graliśmy tam przez sześć godzin przez trzy lata. oryginały. Graliśmy Britney Spears w Toxic. Graliśmy w „Save a Horse, Ride a Cowboy”. To było okropne. To było naprawdę okropne. Ale zarobili na nas pieniądze, a potem mogliśmy kupić Taco Bell. I jesteśmy tutaj Więc dzięki O’Shea’s. Dziękuję Atlantic. Ale Twoje dzięki głównie za Interscope”.

Reynolds zakończył swoje przezabawne przemówienie, wskazując, że jego mormońscy rodzice nigdy nie chcieli, aby był muzykiem, śmiejąc się: „Mam siedmioro rodzeństwa. Wszyscy są lekarzami i prawnikami. Ale teraz jestem najbogatszy!” McKee i perkusista Daniel Platzman sceny, różnorodnyNajwyraźniej redaktor naczelny Shirley Halperin podziękował mu za „obudzenie pokoju”.

Zobacz pełne przemówienie Reynoldsa poniżej:

Inni zwycięzcy Hitmakers 2022 to „About Damn Time” Lizzo w kategorii Record of the Year, Latto dla przełomowego artysty, Future for the Collaborator Award, Omar Apollo za TikTok Future Icon Award, DioGuardi za nagrodę A&R, Kid Harpoon i Tyler Johnson za Songwriters of the Year, Jesse Collins w kategorii Executive of the Year, Ebony Ward w kategorii Manager of the Year, Ricky Reed w kategorii Producent Roku oraz „Running Up That Hill” Kate Bush w kategorii Synch of the Year.

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Podążaj za Lyndsey Facebooki Świergoti Instagrami Amazonka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *