Prawnik: Ograniczenia dotyczące Daniela Snydera wygasły 1 listopada 2021 r.

Obrazy Getty

Podczas gdy NFL i liderzy czekają na wyniki drugiego śledztwa w sprawie właściciela Daniela Snydera, główny spór pozostaje w kwestii kary nałożonej po pierwszym śledztwie.

W specjalnym czwartkowym wydaniu #PFTPM adwokat John Brownlee z Holland & Knight, zewnętrzny doradca przywódców, został zapytany, kiedy wygasły ograniczenia nałożone na Snydera, które zostały nałożone 1 lipca 2021 r. Brownlee powiedział, że wygasły pod koniec 2021 r.

Cóż, 1 listopada to koniec, powiedział Brownlee. „W tej chwili, [Snyder] Mógł chodzić na wszystkie mecze i myślę, że chodził na mecze nawet w tym okresie, ale były też inne ograniczenia dotyczące wychodzenia do obiektu i rodzajów rzeczy, których nie robił, z powodu kary NFL . . . Kiedy nadszedł i minął dzień Frista, mógł robić wszystko, co chciał. Nie było żadnych ograniczeń. Jednak nadal uważam, że zgodzili się ze względu na wszystko, co się działo, i że w najlepszym interesie zespołu jest nie robienie pewnych rzeczy.

Wyjaśnienie ostro kontrastuje z rzeczami, które komisarz Roger Goodell wielokrotnie powtarzał na początku tego miesiąca. W rzeczywistości, kiedy PFT poprosiło biuro ligi o komentarz w czwartek na temat sporu z Brownlee, NFL zwróciło nas do faktu, że Goodell powiedział 18 października o sytuacji Snydera: „Bez zmian. Bez zmian”.

Pod koniec marca 2022 r. Goodell powiedział „Dan Snyder nie brał udziału W codziennych operacjach „i Goodell Corporation”[doesn’t] Myślę, że w ogóle był w ośrodku”. Trzy miesiące później Goodell powiedział w oświadczeniu złożonym pod przysięgą przed Komisją Nadzoru Domowego:Z tego co mi wiadomoA [Snyder] Nie był zaangażowany w codzienne operacje przywódców”.

Chociaż Brownlee nie powiedział wyraźnie, że Snyder powrócił do swojej poprzedniej roli, Brownlee wyjaśnił, że według uznania zespołu Snyder mógł to zrobić około rok temu. Ta charakterystyka jest spleciona z konsekwentnym stanowiskiem ligi, że Snyder podlega ograniczeniom nałożonym przez ligę.

READ  TCU kontra Kansas State, Georgia kontra LSU i nie tylko

Brownlee dodał, że od 1 listopada zeszłego roku Snyder ograniczył niektóre działania „z własnego wyboru”.

„Oczywiście w porozumieniu z Tanyą myślę, że pod koniec dnia, posłuchaj, to są dwie osoby, które kochają ten zespół i kochają ligę” – powiedział Brownlee. „Byli tego częścią przez długi czas. Kochają społeczność i chcą wygrywać. A jednak wie, że we wszystkim, co się dzieje, może rozpraszać graczy i właścicieli. Nie chcę tego, bo tak bardzo mu na nich zależy. Więc wycofał się i jest, ale zrobił to. „dobrowolnie.”

Liga powie inaczej. Stowarzyszenie powiedziało inaczej. Trwający konflikt dodaje kolejną warstwę zamieszania do dziwnej sytuacji dla NFL i liderów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *