Prawo: Po podpisaniu kontraktu z Wilsonem Contrerasem kardynałowie znaleźli swojego następcę z Yade

San Diego – w podstawy W ciągu ostatnich kilku lat kariery Yadiera Moliny próbowali opracować wielu przyszłych kandydatów, ale zamiast tego zdecydowali się zastąpić go za pośrednictwem bezpłatnej agencji, dając byłemu młodemu Wilsonowi Contrerasowi pięcioletni kontrakt o wartości 87,5 miliona dolarów, który wypełni miejsce w zupełnie inny sposób niż on, co zrobił Molina.

Contreras jest pierwszorzędnym łapaczem nietoperzy, co jest ogromną zmianą w stosunku do Moliny, którego wartość przez ostatnie dziewięć lat była prawie w jego rękawicy – ​​miał tylko jeden ponadprzeciętny sezon na płycie w tym okresie. Contreras był jednym z najlepszych łapaczy w baseballu w zeszłym roku, zajmując dopiero drugie miejsce Adleya Rochmana A brat Wilsona, William, jest w WRC+ (minimum 300 PA). Wykonał wiele bardzo trudnych kontaktów, zajmując trzecie miejsce wśród łapaczy pod względem procentu trafień i odnotowując najwyższą prędkość pojedynczego wyjścia ze wszystkich łapaczy w ubiegłym roku na poziomie 116,2 mil na godzinę (co jest bardziej zabawne niż informacyjne), co pomaga to nadrobić. Wysokie wahania i współczynniki strat.

Jest również dość cierpliwy przy chwytaniu i uderza w wiele rzutów; W ciągu ostatnich pięciu lat jego OBP był o pełne 50 punktów wyższy niż Molina, co oznaczałoby około 21 więcej runów na bazę na 162 mecze w porównaniu z emerytowanymi Cardinals. Nie jest projektantem Yadierem ani odbiorcą i prawdopodobnie moglibyśmy spierać się cały dzień o wartość wywołania Moliny w grze, ale to, co możemy zmierzyć, mówi, że Cardinals właśnie dodali od trzech do 3,5 zwycięstw jednym podpisem, co w tym AAV brzmi całkiem niezłą ofertę — jeden z Młode Może powinno pasować.

Głębiej

Kardynałowie podpisują z Wilsonem Contrerasem 5-letnią umowę

Wiąże się to z pewnym ryzykiem związanym z wiekiem, ponieważ łapanie to oczywiście brutalna sytuacja, a jedną z najcenniejszych cech Yadi była jego zdolność do wytrzymania tak wspaniałej akcji aż do ostatniego sezonu – ma co najmniej 110 startów w wieku 34 lat , 35, 36, 38 sezonów, stracili wiek 37 lat z powodu epidemii. Kontrakt Contrerasa obejmuje go tylko do 35 roku życia i nie jest niczym niezwykłym, że nadal regularnie łapie w tym wieku, ale oferuje też trochę outu, ponieważ jego rakieta jest wystarczająco cenna, by grać gdzie indziej. Jeśli pracuje w niepełnym wymiarze godzin, a DH w niepełnym wymiarze godzin w ostatnim roku swojej umowy, są szanse, że nadal będzie zasługiwał na swoje miejsce w składzie i będzie miał rozsądną szansę na wyprodukowanie wystarczającej ilości, aby uzasadnić pensję.

READ  Celtics kontra Kings na wynos: zwycięstwo AC po powrocie Roberta Williamsa

Jestem trochę zaskoczony, że to wszystko, co ma, ponieważ jest bardzo dobrym sportowcem i był zdecydowanie najlepszą opcją łapania dostępną w wolnej agencji. Teksas Mogli to wykorzystać, chociaż nie możemy ich winić za to, że nie zdążyli tej zimy. The Jankesi Możesz tego użyć. The Ojcowie, AstrosI Anioły Wszyscy mają kuszące perspektywy dla głównych firm, ale Contreras byłby krótkoterminowym ulepszeniem dla każdego z nich. A Cubs nie mają nikogo, kto mógłby go zastąpić.

Do czego nas sprowadza Shauna Murphy’egoBelle teraz przejęła piłkę po podpisaniu kontraktu z Contrerasem. A’s jasno dali do zrozumienia, że ​​są otwarci na oferty komercyjne, ale w bardzo krótkim czasie, kiedy byłem w lobby na zimowych spotkaniach, słyszałem, że cena wywoławcza była dość wysoka – tak jak prawdopodobnie powinna być. Murphy był wart 3,5 rWAR/5,1 fWAR w zeszłym roku, przy czym ta ostatnia liczba dała mu prawie całkowite zwycięstwo w kadrowaniu. Zostały mu również trzy lata dominacji w drużynie, wszystko w pensjach sędziowskich, co najprawdopodobniej zaniża jego wyniki.

Spodziewałem się zwrotu podobnego do tego, jaki miał A. Matta Olsona Najnowszy okres poza sezonem, choć w tym przypadku, jest bardziej pilny, aby złapać potencjalnych klientów Shea Langlers Jego gotowość do kierunków, jak to się stanie. Nie mam na celu zachęcania do zgrywania w Oakland, ale za pensa, za funta – jeśli masz stracić Chapmana, Olsona, Montasa, Bassetta i innych dla potencjalnych perspektyw, nie ma sensu zatrzymywać Murphy’ego. I żeby to rzucić, Cubs mają poważną potencjalną głębię, za którą można spróbować handlować.

Może to być opcja B dla drużyn, które chcą pomóc w Toronto, chociaż nie jestem pewien, jak zmotywowany byłby zespół niebieskie sójki W tej chwili przenosi jedną z trzech przyciągających wzrok opcji. Gabriela Moreno Jest jednym z lepszych perspektyw na dowolnej pozycji w juniorach i już jest dobrym obrońcą, który zawsze powinien być jednym z najlepszych rękawic w głównych ligach za talerzem. Alejandro Kirk W zeszłym roku zdobył więcej gier niż ktokolwiek poza Murphym i zajął 5. miejsce w wRC+ i 7. w fWAR wśród wszystkich myśliwych w 2022 r., mimo że jego ciało nie powinno się starzeć na dłuższą metę. i Danny’ego Jansena Jest jednym z najlepszych rezerwowych łapaczy w baseballu, prawdopodobnie przepracowany jako nowicjusz (zwłaszcza ze względu na historię kontuzji), ale jest wystarczająco dobrym pałkarzem, aby w zeszłym roku pochwalić się najlepszym WRC+ ze wszystkich łapaczy z 200 lub więcej PA.

READ  Orły Szóstego Tygodnia są uszeregowane według lokalizacji po pokonaniu kowbojów

Jayowie mogli poczekać, aż Murphy wypadnie z planszy, ale na razie rynek jednego z ich kumpli — Kirk jest moim najlepszym wyborem do handlu, pomimo jego widocznej popularności — powinien być bardzo silny.

wreszcie, Iwan Herrera On jest zapomnianym człowiekiem w tym wszystkim. Przyszły łapacz Cardinals, który w przyszłym sezonie będzie miał tylko 23 lata, ma zastąpić Contrerasa po zaledwie 18 łapaczach w turniejach głównych w zeszłym roku. Herrera trafił 0,268/0,374/0,396 w Triple A w zeszłym roku ze średnią 18,7% uderzeń, chociaż jego swing w zeszłym roku był płaski i częściej kładł piłkę na podłodze, przechodząc od 17 uderzeń w 98 meczach w 2021 roku do sześciu Tylko w 65 grach w zeszłym roku.

Tworzy wystarczająco solidne połączenie, by być idealnym kandydatem do zespołu, który odnosi sukcesy w zmienianiu tur graczy, aby zwiększyć ich kąty startowe, zwłaszcza że ma bystre oko i jest w tej chwili zwykłym obrońcą. Kardynałowie mają inne potrzeby, takie jak zawodnik z boiskiem wyższym niż produkcyjny w 2023 roku, a Herrera będzie ważną częścią każdej transakcji, którą zechcą wyciągnąć.

(Zdjęcie: Matt Dirksen/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *