Premiera TRIBE NINE, szczegóły i screeny

Akatsuki Games i Too Kyo Games udostępniły pierwsze informacje, zwiastun i zrzuty ekranu z darmowej gry „ekstremalne RPG akcji” Dziewiąte plemię. Aplikacje do testów beta na PC są również dostępne pod linkiem Oficjalna strona internetowa.

oprócz, Strona Steama Do Dziewiąte plemię Teraz na żywo. Lista życzeń w App Store i Google Play będzie dostępna w późniejszym terminie. Dziewiąte plemię Po premierze będzie dostępna na PC, iOS i Androida. Obsługuje opcje językowe w języku angielskim, japońskim, chińskim tradycyjnym i chińskim uproszczonym.

Oto przegląd gry, poprzez Strona Steama:

Jest rok 20XX. Akcja rozgrywa się w Neo Tokyo, futurystycznym kraju rządzonym przez śmiercionośne gry. Grupy nastolatków toczą brutalne bitwy na śmierć i życie, aby odzyskać skradzione marzenia i wolność.

Gracze kontrolują postacie podczas przemierzania tętniącego życiem „miasta” Neo Tokyo, pokonując ogromnych wrogów, aby wyzwolić miasto. Drużyna składa się z trzech postaci, które walczą jednocześnie na polu bitwy. Jednostki sojusznicze będą odpowiednio reagować na bitwę, przyciągając wrogów i lecząc sojuszników. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, możesz nawet przeprowadzić łączny atak wszystkich trzech członków drużyny.

Każda postać ma wyjątkową osobowość, z różnymi strategiami i stylami walki, które zmieniają się w zależności od kombinacji członków drużyny.

W Dziewiąte plemięGracze przechodzą przez fabułę, kontrolując postacie i eksplorując Neo-Tokio, biorąc udział w bitwach i różnych innych wydarzeniach na ulicach miasta. Po drodze następują po sobie zadania, takie jak zdobywanie przedmiotów z ulic i skrzyń ze skarbami, rozwiązywanie łamigłówek i innych mini-gier oraz spełnianie próśb mieszkańców miasta.

Każda grywalna postać ma swoją własną, unikalną charakterystykę, odzwierciedloną w jej umiejętnościach i działaniach, dzięki czemu możesz doświadczyć różnych stylów gry w zależności od postaci.

Oprócz rozwijania swoich postaci, masz także swobodę decydowania, które statystyki chcesz zwiększyć i jakiego sprzętu chcesz używać. Możesz nawet spróbować zbudować kreatora jako atakujący! Możliwości jest mnóstwo, dlatego możesz spróbować stworzyć swój własny, oryginalny projekt!

Zostaną dodane nowe historie i główne miasta Dziewiąte plemię Poprzez aktualizacje. Z niecierpliwością czekamy na wciąż rozwijającą się przygodę Dziewiąte plemię Bezpłatny! (Możliwe zakupy w grze.)

Obejrzyj zwiastun poniżej. Zobacz zrzuty ekranu w galerii. Odwiedź oficjalną stronę internetową Tutaj.

READ  Gracze Overwatch 2 są wściekli, że Genji został w końcu uzdrowiony jedną pomocą

Pierwszy zwiastun gry

język angielski

język japoński

Tradycyjne chińskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *