Premiera zwiastuna „Władcy Pierścieni” na Comic-Con

Fani Comic-Conu mieli okazję rzucić okiem na nową serię „Władcy Pierścieni” „The Rings of Power” w piątek w San Diego. Amazon Studios Ujawniono nowy zwiastun Akcja serialu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z „Hobbita” i „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena. Stephen Colbert, samozwańczy fan Tolkiena, był także pod ręką, aby uspokoić panel drażniący serial na największej scenie konwentu fanów, Hall H.

Prowadzona przez twórców seriali i producentów wykonawczych J.D. Payne’a i Patricka McKaya, Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy skupia się na drugiej erze Tolkiena w Śródziemiu, kiedy królestwa powstają i upadają, siły zła grożą ogarnięciem świata ciemnością .

„Pierścienie Mocy” przeniosą widzów do fikcyjnych miejsc, takich jak elfickie światy Lindon i Eregion, Krasnoludzkie Królestwo Khazad-dm, Południowe Ziemie, Północne Pustkowia, Rozdarte Morza, Wyspowe Królestwo Númenór i wprowadzą ich w duża grupa, w tym Galadriel (Morfydd Clark) i Elrond (Robert Aramayo) oraz Najwyższy Król Gil-galad (Benjamin Walker).

Ośmioczęściowy serial będzie miał premierę w Prime Video 2 września, a nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień. Mówi się, że jest najdroższy, jaki kiedykolwiek powstał, z budżetem 465 milionów dolarów. Amazon kupił prawa z majątku Tolkiena za 250 milionów dolarów w 2017 roku.

Szefowa Amazon Studios, Jennifer Salk, powiedziała w zeszłym roku The Hollywood Reporter, że chociaż ta liczba jest „szalony nagłówek i fajna do kliknięcia”, to „naprawdę buduje infrastrukturę dla tego, co utrzyma całą serię”, którą opisała jako „ogromny program”. „budować świat”.

Salk powiedział również, że „gigantyczna globalna publiczność musi pojawić się przed nim jako telewizja randkowa”, ale że „byli bardzo pewni, że tak się stanie”.

W tym tygodniu konwencja fanów rozpoczyna się w San Diego Convention Center, w pełnej mocy po raz pierwszy od 2019 roku, a wiele studiów wydaje duże pieniądze na promowanie nadchodzących filmów i programów telewizyjnych. Comic-Con trwa do niedzieli.

READ  Koncerty Rogera Watersa w Polsce odwołane po wysłaniu listu do Oleny Zelenskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *