Projektant trafia do szpitala psychiatrycznego po incydencie, w którym naraził się w samolocie

Adam S Levy dla Dailymail.com

06:51 21 kwietnia 2023 Zaktualizowano o 07:54 21 kwietnia 2023Raper Desiigner mówi, że zgłosił się do placówki zdrowia psychicznego po incydencie, w którym naraził się w samolocie.

Źródła podają, że 25-letni artysta muzyczny TMZBył na międzynarodowym locie w zeszły weekend, kiedy się ujawnił.

Pochodząca z Brooklynu w Nowym Jorku stewardesa, która leciała z Tokio do USA, została oskarżona o ten incydent, poinformowały źródła.

Po wylądowaniu w Minneapolis projektantka została przesłuchana przez policję w związku z incydentem i zwolniona.

Znawcy powiedzieli, że artysta pandy, którego pełne imię i nazwisko to Sidney Royle Selby III, przepisano mu lekarstwo na chorobę i „uważa, że ​​lek spowodował pewien rodzaj nierównowagi chemicznej”.

Najnowsze: 25-letni raper Desiigner mówi, że zgłosił się do placówki zdrowia psychicznego po incydencie, w którym naraził się w samolocie. Na zdjęciu w 2016 roku w Nowym Jorku

Projektant zabrał się w czwartek na Instagram Stories z oświadczeniem wyjaśniającym problemy zdrowotne, które poprzedzały to, co wydarzyło się w samolocie.

„Przez ostatnie kilka miesięcy nie czułem się dobrze i starałem się dostosować do tego, co się dzieje” – powiedział. „Kiedy byłem na koncercie, musiałem być hospitalizowany i nie myślałem jasno”.

Raper powiedział, że dostał lekarstwa i wkrótce potem musiał „wskoczyć do samolotu do domu”.

„Wstydzę się moich czynów, które miały miejsce w tym samolocie” – powiedział, obnażając się w samolocie.

Powiedział, że po powrocie do Stanów melduje się w „placówce, która ma pomóc” w rozwiązaniu jego problemów.

„Będę anulował wszystkie oferty i wszelkie zobowiązania do odwołania” – powiedział. „Zdrowie psychiczne to prawdziwi faceci, proszę, módlcie się za mnie. Jeśli nie czujesz się sobą, poproś o pomoc.

według obrazArtysta muzyczny był w Tajlandii w zeszły piątek, aby wystąpić na scenie Rolling Loud Festival. Inni znani artyści na liście to Cardi B, Travis Scott i Chris Brown. Występował także w tokijskim klubie w zeszły weekend.

READ  Katalog piosenki Leonarda Cohena uzyskany przez Hipgnosis

Wykonawca ma na swoim koncie przeboje na liście Billboard Hot 100, w tym Pandę, która zajmowała pierwsze miejsce na liście przez dwa tygodnie w 2016 roku. Za ten utwór zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Rap Performance. Na swoim koncie ma także znaczące single, w tym Tiimmy Turner i MIC Drop z 2016 roku, jego współpracę z BTS w 2017 roku.

Projektant zabrał się w czwartek na Instagram Stories z oświadczeniem wyjaśniającym problemy zdrowotne, które poprzedzały to, co wydarzyło się w samolocie
Według Billboard artysta muzyczny był w Tajlandii w zeszły piątek, aby wystąpić na scenie Rolling Loud Festival, a następnie wystąpił w Tokio. Na zdjęciu w 2017 roku w Los Angeles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *