„Przyjmuję każdą uncję cienia”

pięknie, pięknie Udowodnienie, że nie wścieka się, gdy fani kwestionują jej następne spojrzenie podziwiać seria Silna kobieta: radca prawny.

Po jej zdjęciu Silna kobieta Złoczyńca Titania został udostępniony w mediach społecznościowych przed uruchomieniem projektu Disney+ 17 sierpnia, The dobre miejsce Alum zabrała się na Twittera, aby odpowiedzieć na posty, które krytykowały jej wygląd, a niektóre osoby zadawały pytania dotyczące fryzury postaci.

Więcej od The Hollywood Reporter

„O mój Boże, ten obrazek” jest piękny Napisał w sobotę. „Chłopaki… akceptuję tu każdą uncję cienia, ale w obronie mojej doskonałej stylistki, to moje włosy dopiero po pracowitym 14-godzinnym dniu w upale Atlanty. Dopiero po tym, jak było do góry nogami. Wykonała świetną robotę na show, które obiecuję. Kocham ją. Cycki dobrze z tym wyglądają?

Wśród innych wiadomości, które Jamil opublikował na temat reakcji fanów, był tweet, który czytać„Szczerze przyjmuję atak mas”.

W odpowiedzi na fana, który później skrytykował kostium swojej postaci, aktorka Napisał„Dostaniesz go, gdy wyjdzie serial. Pasuje do postaci”.

mistrzostwo Tatiana Maslany w roli tytułowej, She-Hulk: Adwokat”W obsadzie znaleźli się także Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsbury, Tim Roth, Mark Ruffalo i Benedict Wong. The Pierwsza promocja Po premierze w maju zebrał 78 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, co czyni go drugim co do wielkości pojawieniem się zwiastuna serii Marvel Studios.

Najlepszy reporter Hollywood

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  MrBeast pokonuje Dwayne'a Johnsona w kategorii Rock, Paper, Scissors o wartości 100 000 $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *