„Przyjmuję każdą uncję cienia”

pięknie, pięknie Udowodnienie, że nie wścieka się, gdy fani kwestionują jej następne spojrzenie podziwiać seria Silna kobieta: radca prawny.

Po jej zdjęciu Silna kobieta Złoczyńca Titania został udostępniony w mediach społecznościowych przed uruchomieniem projektu Disney+ 17 sierpnia, The dobre miejsce Alum zabrała się na Twittera, aby odpowiedzieć na posty, które krytykowały jej wygląd, a niektóre osoby zadawały pytania dotyczące fryzury postaci.

Więcej od The Hollywood Reporter

„O mój Boże, ten obrazek” jest piękny Napisał w sobotę. „Chłopaki… akceptuję tu każdą uncję cienia, ale w obronie mojej doskonałej stylistki, to moje włosy dopiero po pracowitym 14-godzinnym dniu w upale Atlanty. Dopiero po tym, jak było do góry nogami. Wykonała świetną robotę na show, które obiecuję. Kocham ją. Cycki dobrze z tym wyglądają?

Wśród innych wiadomości, które Jamil opublikował na temat reakcji fanów, był tweet, który czytać„Szczerze przyjmuję atak mas”.

W odpowiedzi na fana, który później skrytykował kostium swojej postaci, aktorka Napisał„Dostaniesz go, gdy wyjdzie serial. Pasuje do postaci”.

mistrzostwo Tatiana Maslany w roli tytułowej, She-Hulk: Adwokat”W obsadzie znaleźli się także Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsbury, Tim Roth, Mark Ruffalo i Benedict Wong. The Pierwsza promocja Po premierze w maju zebrał 78 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, co czyni go drugim co do wielkości pojawieniem się zwiastuna serii Marvel Studios.

Najlepszy reporter Hollywood

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Sąd: Jussie Smollett może opuścić więzienie hrabstwa w wyniku apelacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.