PS1: „Żal mi tych, którzy nie rozumieją”

Ponniyan Selvan, najbardziej oczekiwany megabudżetowy film, został wydany i został otwarty z mieszanymi recenzjami i opiniami. Podczas gdy niektórzy mówili, że był to starannie wyprodukowany film, wielu twierdziło, że jest to zaskakujące. Opinie są niezliczone.

Przejdźmy. Opinie te pochodzą z różnych platform mediów społecznościowych.

Jeden z internautów powiedział: „Na początku nie zrozumiałem tego, co powiedział Chiranjeevi. To nie jest sposób na przygotowanie publiczności. Mógł wyjaśnić drzewo genealogiczne i przedstawić tutaj wszystkie postacie. Pozwoliłoby to uniknąć wielu nieporozumień”.

„Przeczytałem powieść i znam jej treść. Zrozumiałem narrację, ale nie osiągnąłem najwyższego poziomu. Ponieważ wyobrażałem sobie, że Bunyan Sylvan Raja Raja Chola jest największym królem w historii monarchii tamilskiej. Więc życzyłem sobie wybitnego Aktor odegrałby tę rolę, ale nie Gayam Ravi” – powiedziała publiczność z Madurai.

„Uwielbiam każdą jej część. To styl Mani Ratnama. Szanuję jego wysiłki i czułem się źle, widząc średnią lub poniżej średniej ocen tej wspaniałej kompozycji. Mani Ratnam zasługuje na wszystkie wyróżnienia. To już historia. Reżyser nie może uprościć to z ograniczeniami postaci, takich jak film Bahubali. Ten film naprawdę zasługuje na Oscara”, stwierdził jeden z internautów posługujących się językiem telugu na swojej stronie na Facebooku.

Student inżynierii z grupy WhatsApp powiedział: „Żal mi tych, którzy twierdzą, że nie zrozumieli filmu. Powinni wiedzieć, że ich moc poznawcza jest słaba, zamiast oceniać talent Mani Ratnama w odniesieniu do tego filmu”.

„Czekałem na ten film tylko z jednego powodu – łącząc Mani Ratnam i AR Rehman z Aishwaryą Rai jako piosenkę na torcie. film dużo za jego wielkość, a nie za treść.Nie dostałem nawet jednej chwili dreszczy” – stwierdziła 40-letnia publiczność z Widźajawady.

Jeden z internautów powiedział na Twitterze: „Po prostu czekam na część 2 z oczekiwaniem, że wszystko jest tam pełne. Mam ochotę nadrobić wszystko, czego przegapiłem na PS1. Manny J! Zrób to wkrótce”.

READ  Aquaman i Shazam! Zmiana daty premiery sequel - The Hollywood Reporter

Ogólnie rzecz biorąc, wszędzie płyną niezliczone opinie, ale te opinie niewiele mają sensu w przypadku silnych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *