PS1: „Żal mi tych, którzy nie rozumieją”

Ponniyan Selvan, najbardziej oczekiwany megabudżetowy film, został wydany i został otwarty z mieszanymi recenzjami i opiniami. Podczas gdy niektórzy mówili, że był to starannie wyprodukowany film, wielu twierdziło, że jest to zaskakujące. Opinie są niezliczone.

Przejdźmy. Opinie te pochodzą z różnych platform mediów społecznościowych.

Jeden z internautów powiedział: „Na początku nie zrozumiałem tego, co powiedział Chiranjeevi. To nie jest sposób na przygotowanie publiczności. Mógł wyjaśnić drzewo genealogiczne i przedstawić tutaj wszystkie postacie. Pozwoliłoby to uniknąć wielu nieporozumień”.

„Przeczytałem powieść i znam jej treść. Zrozumiałem narrację, ale nie osiągnąłem najwyższego poziomu. Ponieważ wyobrażałem sobie, że Bunyan Sylvan Raja Raja Chola jest największym królem w historii monarchii tamilskiej. Więc życzyłem sobie wybitnego Aktor odegrałby tę rolę, ale nie Gayam Ravi” – powiedziała publiczność z Madurai.

„Uwielbiam każdą jej część. To styl Mani Ratnama. Szanuję jego wysiłki i czułem się źle, widząc średnią lub poniżej średniej ocen tej wspaniałej kompozycji. Mani Ratnam zasługuje na wszystkie wyróżnienia. To już historia. Reżyser nie może uprościć to z ograniczeniami postaci, takich jak film Bahubali. Ten film naprawdę zasługuje na Oscara”, stwierdził jeden z internautów posługujących się językiem telugu na swojej stronie na Facebooku.

Student inżynierii z grupy WhatsApp powiedział: „Żal mi tych, którzy twierdzą, że nie zrozumieli filmu. Powinni wiedzieć, że ich moc poznawcza jest słaba, zamiast oceniać talent Mani Ratnama w odniesieniu do tego filmu”.

„Czekałem na ten film tylko z jednego powodu – łącząc Mani Ratnam i AR Rehman z Aishwaryą Rai jako piosenkę na torcie. film dużo za jego wielkość, a nie za treść.Nie dostałem nawet jednej chwili dreszczy” – stwierdziła 40-letnia publiczność z Widźajawady.

Jeden z internautów powiedział na Twitterze: „Po prostu czekam na część 2 z oczekiwaniem, że wszystko jest tam pełne. Mam ochotę nadrobić wszystko, czego przegapiłem na PS1. Manny J! Zrób to wkrótce”.

READ  Sting zostaje wygwizdany przez Michaela Cole'a na WWE Raw po przejściu na emeryturę w AEW Revolution

Ogólnie rzecz biorąc, wszędzie płyną niezliczone opinie, ale te opinie niewiele mają sensu w przypadku silnych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *