Quentin Tarantino nie czyni już Krytyka filmowego filmem ostatecznym

Quentin Tarantino wraca do deski kreślarskiej, aby nakręcić swój dziesiąty i ostatni film. Autor przygotowywał się do rozpoczęcia zdjęć Krytyk filmowy Źródła podają, że w tym roku, ale wycofują się z projektu Reporter z Hollywood.

Tarantino się doskonalił Krytyk filmowy Przez miesiące. Akcja filmu rozgrywa się w Kalifornii w 1977 roku. Początkowo inspiracją był satyryczny krytyk filmowy, którego lekturą reżyser dorastał. Źródła podają jednak, że ostatecznie nakręcono film, w którym Brad Pitt wcielił się w Cliffa Bootha, kaskadera, którego zagrał w nagrodzonej Oscarem kreacji Tarantino. Pewnego razu w Hollywood. Nie jest jasne, czy ten film będzie prequelem, czy kontynuacją filmu z lat 70 Hollywood. Jednak w ostatnich tygodniach Tarantino ponownie zmienił zdanie i całkowicie odszedł od filmu.

Zdjęcia do projektu miały trwać jeden dzień w sierpniu, aby kwalifikować się do ulgi podatkowej w Kalifornii w wysokości 20,5 miliona dolarów, zanim zdjęcia rozpoczną się na dobre na początku 2025 roku. Jednak obecnie nie jest to możliwe.

Nie jest z nim powiązane żadne studio Krytyk filmowy, który stał się najnowszym projektem, który Tarantino porzucił. Wcześniej otrzymał ocenę R Gwiezdny Trek Film dla Paramount, który nigdy nie powstał. Pojawiły się spekulacje, że Sony, które wypuściło Hollywoodbędzie naturalnym domem dla najnowszego dzieła Tarantino.

THR Wiadomość o filmie pojawiła się po raz pierwszy ponad rok temu, w marcu, i była przedmiotem wielu spekulacji, biorąc pod uwagę obietnicę Tarantino, że po ukończeniu ostatniego, dziesiątego projektu, odejdzie z reżyserii. (Nakręcił dziewięć filmów, jeśli liczyć te dwie części Kill Bill Filmy jako jedna funkcja.)

Od dawna utrzymywał, że chce wyjść na szczyt swojej gry.

Powiedział, że w 2012 r baw się chłopcze„Chcę w pewnym momencie przestać. Reżyserzy nie stają się lepsi z wiekiem. Zazwyczaj najgorsze filmy w ich filmografii to ostatnie cztery. Interesuje mnie tylko moja filmografia, a jeden zły film to trzy dobrych. Nie chcę tej komedii. Zła i odległa od rzeczywistości w mojej filmografii, film, który sprawia, że ​​ludzie myślą: Kurczę, wciąż myślę, że to wydarzyło się 20 lat temu, kiedy reżyserzy się starzeli, to nie jest miłe.

READ  Jesse Lee Soffer jest poza Chicago PD, sezon 10 będzie ostatnim

Oczekuje się, że Tarantino będzie nadal pracować w dziedzinach kreatywnych, nawet gdy w końcu nakręci film. Zasugerował, że reżyserowanie limitowanych seriali lub sztuk teatralnych może być jego przyszłością. Obecnie jest także powieściopisarzem, publikując powieść Hollywood w 2021 r. Wśród rewelacji znalazło się głębsze zrozumienie historii i psychologii Cliffa Bootha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *