Ranking 2022 Tour Championship: aktualizacje na żywo, relacje z golfa, wyniki FedEx Playoffs Cup w rundzie 3

Scotty Scheffler pozostaje na szczycie tabeli liderów, ponieważ zbliżają się mistrzostwa 2022 Tour Championship w ten weekend. Rozpoczynając tydzień z 10 punktami pod przewagą jednym uderzeniem, światowy numer 1 wspiął się na 19 pozycji pod mistrzostwami… chociaż jego przewaga nadal wynosiła 2, wchodząc na ostatnie 36 dołków East Lake Golf Club.

Xander Schauffele to człowiek, który był największym cierniem w boku Schefflera. Złoty medalista olimpijski zakończył w piątek w oszałamiającym stylu z doskonałym wynikiem 63. Shaveli, trzykrotny zwycięzca w tym sezonie, awansował na drugie miejsce w tabeli liderów z 36 dołkami z 11 poniżej, najlepszym ze wszystkich konkurentów. Na polu. Shovelli w swoich poprzednich pięciu meczach Tour Championship zakończył nie gorzej niż T7 i ma zamiar dodać kolejny wynik jakościowy do swojego życiorysu w East Lake. Podczas gdy Amerykanie mają ogromną przewagę nad resztą stawki, jeśli chcą się poślizgnąć, zarówno Jon Ram, jak i Patrick Cantlay są w stanie wykorzystać swoje nieszczęścia.

CBS Sports będzie z wami przez cały czas, aby zaktualizować tę historię o najnowsze wiadomości z trzeciej rundy Tour Championship. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, aktualizacje i najciekawsze momenty, a także sprawdź naszą pełną witrynę tabela wyników na górze strony.

READ  49ers wygrywają z Ericiem Harrisem i Ty Martinem w meczu 17. tygodnia z liderami – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *