Raport z farmy baseballowej Fantasy: Heston Kjerstad odbiera telefon

Heston Kjerstad, po prostu zbyt dobry na Triple-A, zostaje wezwany

Staje się jasne, że Kjerstad potrzebuje nowego wyzwania, więc „O” mu to zapewni. Jak wynika z doniesień, telefon otrzymał we wtorek. Kjerstad nie zwolnił tempa po okropnym tygodniu otwarcia i obecnie prowadzi w Lidze Międzynarodowej pod względem runów (25), home runów (10), RBI (30) i łącznej liczby baz (64), notując 0,349/0,431/. 744.

Zastanawialiśmy się, czy powrót Kjerstada do wielkich lig może wymagać wymiany, ponieważ skład O nie miał specjalnie problemów. Jego przybycie jest niewątpliwie wydarzeniem wymagającym podjęcia działań.

Urielves Martinez przechodzi przez pałac

Jednym z najpewniejszych sposobów zadeklarowania swojej gotowości do ligi MLB jest po prostu codzienne zdobywanie home runów. Aurelves Martinez z Toronto zaczął właśnie to robić:

Martinez w ostatnich siedmiu meczach trafił sześć bomb, a teraz tnie 0,333/0,392/0,681 z 13 dodatkowymi trafieniami bazowymi, 18 RBI i 20 zdobytymi runami. W każdym z ostatnich trzech sezonów w niższej lidze strzelił co najmniej 28 bramek, więc jego wiara w siłę jest dobrze ugruntowana. Jego profil nie charakteryzuje się szybkością, ale obniżył współczynnik K, zachowując jednocześnie zdolność uderzenia w Księżyc, więc jest tu co lubić.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów Martinez dzielił swój czas w defensywie pomiędzy drugim, trzecim i krótkim przystankiem, dzięki czemu zapewnia niezwykłą wszechstronność zarówno drużynie Blue Jays, jak i menedżerom fantasy. Wdarł się do rozmowy z wezwaniem i każdy, kto szuka głębokiego losu na loterię, może go ukryć.

Drew Thorpe, nadal handlujący

Nie poszło dobrze dla White Sox na poziomie najwyższej ligi, ale rekordy pokazują, że zespołowi udało się uzyskać dobry zwrot po wymianie w połowie marca, która wysłała Dylana Cease'a do Padres.

READ  Szef Royals mówi, że Whit Merrifield „przeprasza” za to, że zaszczepił konkurenta

Główną perspektywą w umowie był Thorpe, praworęczny mierzący 180 cm wzrostu, z wyjątkową zmianą, który w zeszłym roku w dwóch niższych ligach uderzył 182 pałkarzami w ciągu 139,1 rund. Sezon 2024 otworzył w Double-A Birmingham, gdzie przez trzy starty spisywał się niemal bezbłędnie. Do tej pory narzucił 18,0 rund, pozwolił tylko na jeden run, 10 trafień i cztery spacery, a także uderzył 18 pałkarzy. Obniżył swój ERA w karierze do 0,96, a ERA do 2,29.

Po przejęciu przez White Sox, Thorpe został natychmiast zidentyfikowany jako kandydat do debiutu w głównych ligach w tym sezonie. Wszystko, co zrobił do tej pory, wskazuje, że nadal realizuje harmonogram.

Kyle Manzardo miał miły weekend

Jedyne, co Manzardo osiągnął w ten weekend, to siedem trafień, dwa deble, trzy zdobyte bramki i łącznie 18 baz w trzech meczach, przy czym zdobył pięć runów i zdobył cztery bramki. Kandydat na pierwszą bazę w Cleveland podniósł swoją linię sezonową do 0,308/0,400/0,585. Ma niezły lewy zamach, dogodną pozycję i siłę z pola:

Manzardo chodził prawie tyle samo razy, co w tym sezonie (12 na 14), co jest dla niego niezwykłe w historii (0,385 OBP w karierze).

Cleveland znajduje się obecnie na szczycie szeroko otwartej ligi, a zespół z pewnością ma wolne miejsce na poziomie 1B/DH obok Josha Naylora. Jeśli Manzardo będzie nadal plądrował, wkrótce powinniśmy go zobaczyć.

Brian Wu, odwyk jak każdy może

Jest to zatem świetna wiadomość dla fanów Mariners. Wu w swoim debiucie na rehabilitacji rzucił trzy doskonałe rundy w niedzielę dla Triple-A Tacoma. Być może spisałem go na straty na początku sezonu w Illinois z powodu podrażnienia łokcia, ale wygląda na to, że pomoże nam najpóźniej w maju. Woo miał oczywiście obiecujący początek swojej kariery w MLB w zeszłym sezonie, uderzając 93 pałkarzy w 87,2 klatkach, uzyskując wskaźnik WHIP wynoszący 1,21.

READ  Bucks zatrudnili Doca Riversa jako trenera dzień po zwolnieniu Adriana Griffina: Źródła

Kidd Povich zadziwił świat

Na wypadek, gdybyś myślał, że w Norfolk mają tylko grupę potencjalnych kandydatów, zwróć uwagę na liczby Povicha w czterech startach: 21,2 IP, 7 H, 2 R, 9 BB, 33 Ks.

Przywództwo było największym problemem Povicha i problem ten nie został jeszcze rozwiązany. Ale potencjał K jest wyjątkowy:

W ubiegłym roku w szkołach średnich II stopnia zdobył 171 pałkarzy w ciągu 126,2 rund i jak dotąd znacznie wyprzedza to tempo. Povich zaobserwował obsceniczny (i niezrównoważony) wynik 0,74 WHIP, pozwalając tylko na jednego homera w czterech startach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *