Raquel Leves poznała matkę Toma Sandovala w styczniu i dowiedziała się o romansie

Ekskluzywny

Raquel Levis

Ledwo poznałem matkę Toma Sandovala, a wiedziałem

Raquel Levis To było niezręczne pierwsze spotkanie z Toma SandovalaMatka, która wiedziała wszystko o ich sekretnym romansie… i powiedziała nam, że spotkanie nie miało pójść na marne.

Źródła mające bezpośrednią wiedzę mówią TMZ… Raquel wybrała się w kolejną podróż do St. Louis — rodzinnego miasta Toma — w styczniu, po jej pierwszym wyjeździe miesiąc wcześniej. Byli w barze z jego przyjaciółmi, kiedy miejsce nagle musiało zostać zamknięte z powodu ostrzeżenia o burzy śnieżnej w okolicy.

Grupa postanawia schronić się w pobliskim domu matki Toma… dzięki czemu Raquel spotyka ją po raz pierwszy – i tak, jego matkę Terry’ego On wie wszystko o ich związku.

Powiedziano nam, że Terry nie był dla niego miły ich stan Ale był przyjacielski podczas szybkiej wymiany. Tom nie przedstawił Raquel jako swojej dziewczyny, mimo że Terry już ją znał.

Grupa zostaje na noc… a Tom i Raquel lądują w tym samym pokoju.

Raquel zmusiła TMZ do ujawnienia tej historii Pierwsza wycieczka w St. Louis Pod koniec grudnia Tom oprowadza ją po mieście… ale powiedziano nam, że jego rodzina nie jest zainteresowana jej spotkaniem, a zwłaszcza dowiedzeniem się, co dzieje się za kulisami.

Tom zabrał nas we wtorek i powiedział, że nadszedł czas, aby ludzie przenieśli się ze Scandoval. W tym tygodniu skrytykował także Miraval Spas and Resorts Pozornie dorozumiany Zatrzyma się w jednym z ich hoteli w Arizonie… I żeby połączyć kropki, Raquel zakwaterowany w ośrodku zdrowia psychicznego w zeszłym tygodniu, a niektórzy spekulowali, że właśnie tam z nim poszła.
READ  Shakira zdaje sobie sprawę, że była oszukana przez słoik dżemu, o którym mowa w teledysku z głową w lodówce: raport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *