Rashi Rice z KC Chiefs poddaje się policji po wypadku przy dużej prędkości

GLENN HEIGHTS, Teksas (AP) – Skrzydłowy Kansas City Chiefs, Rashi Rice, oddał się w czwartek policji pod zarzutem napaści z użyciem siły po tym, jak on i inny kierowca pędzącego samochodu sportowego spowodowali wypadek. Zderzenie sześciu pojazdów W zeszłym miesiącu na Dallas Expressway.

Rzeczniczka adwokata Rice'a potwierdziła Associated Press, że Rice zgłosił się do Departamentu Policji Glenn Heights. Rice reprezentuje senator stanu Teksas Royce West.

Rice został umieszczony w więzieniu regionalnym w DeSoto, a West powiedział, że w czwartek wieczorem został zwolniony za kaucją.

W oświadczeniu przesłanym e-mailem West podkreślił, jak to określił, ciągłą współpracę Rice'a z organami ścigania.

„Pan Rice przyznaje się do swoich działań i głęboko współczuje osobom poszkodowanym w wyniku tego zdarzenia” – powiedział prawnik.

W zeszłym tygodniu Rice powiedział na Instagramie, że tak Weź „pełną odpowiedzialność” Za swoją rolę we wraku.

Policja w Dallas poinformowała w środę, że dla 23-letniego Rice’a wydano nakazy aresztowania pod jednym zarzutem napaści z użyciem siły, jednego wypadku z poważnymi obrażeniami ciała i sześciu przypadków kolizji z obrażeniami.

West powiedział wcześniej, że Rice jechał sportowym samochodem Lamborghini, gdy 30 marca doszło do wypadku.

Policja podała, że ​​21-letni Theodore Knox prowadził drugi pędzący SUV, korwetę, a wobec Knoxa wydano nakazy aresztowania w związku z tymi samymi zarzutami postawionymi Rice’owi. Policja w Dallas poinformowała w czwartek wieczorem, że Knox nie przebywa obecnie w areszcie.

Southern Methodist University powiedział dziś wcześniej, że po zapoznaniu się z nakazem aresztowania Knox został zawieszony Z jej drużyny piłkarskiej. Adwokat Knox, Diandra Grant, powiedziała, że ​​jej klient współpracował z organami ścigania.

Policja twierdzi, że Rice i Knox jechali skrajnie lewym pasem, kiedy stracili kontrolę, Lamborghini uderzyło w pobocze i środkową środkową ścianę, powodując kolizję w wyniku reakcji łańcuchowej.

Według policji Rice i Knox rzekomo wyszli po zdarzeniu, nie ustalając, czy ktoś potrzebuje pomocy medycznej ani nie przekazując żadnych informacji. Policja podała, że ​​cztery osoby biorące udział w wypadku odniosły lekkie obrażenia.

READ  Ons Jabeur przeszedł do historii Grand Slam, kiedy dotarła do półfinału Wimbledonu

Rice dorastał na przedmieściach Fort Worth w North Richland Hills i grał w futbol uniwersytecki w pobliskim Southern Methodist, gdzie jego sezon seniorski w 2022 r. sprawił, że znalazł się na radarze drużyn NFL.

Chiefs wybrali go w drugiej rundzie zeszłorocznego draftu i stał się jedną z niewielu niezawodnych opcji w ich grze podań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *