Red Sox podpisze kontrakt z Adamem Duvallem

Red Sox zgadzają się z zapolowym Adama Duvala W ramach rocznej umowy o wartości 7 milionów dolarów, która może wzrosnąć do 10 milionów dolarów z premiami za wyniki, Raporty Craiga Misha z Miami Herald. Według Chrisa Cotello z MassLivePremie za wyniki są oparte na wyglądzie tablicy. Transakcja oczekuje fizycznie. Duvall jest klientem CAA Sports.

34-letni Duvall rozpoczął karierę w MLB z Giants w 2014 roku i od tego czasu kręcił się po NFL, grając dla The Reds, Braves i Marlins. Jego dotychczasowe najważniejsze momenty w karierze to sezon 2016, kiedy zdobył tytuł All-Star z The Reds, uzyskując 0,241/0,297/0,498 (104 wRC+) z 33 homerami w 150 meczach, oraz sezon 2021, w którym otrzymał Złotą Rękawicę, 226/.287/.513 (107 wRC +) na odcinku dla Braves po wymianie w połowie sezonu z Marlins, wygrywając World Series z Atlantą. W tym sezonie Duvall prowadził NL w RBI z wynikiem 113, trafiając 38 home runów.

Duvall wrócił do Atlanty na sezon 2022, ale jego 33-letnia kampania nie była tak produktywna jak w sezonie 2021. Nadwyrężenie lewego nadgarstka – a dokładniej rozdarta pochewka ścięgna, która wymagała operacji – najprawdopodobniej wpłynęło na ogólne wyniki Duvall , ale spadek koniunktury Nadal jest jasne. Wchodząc w sezon 2022, Duvall ma w karierze 241 uderzeń ISO minus średnia uderzeń. 263 ISO zdobyte podczas jego 38-osobowego występu w 2021 roku plasuje go na 14. miejscu wśród wszystkich kwalifikujących się pałkarzy. Ta siła w dużej mierze osłabła, a ISO Duvall spadło do 0,188, co daje mu 74. miejsce wśród graczy z co najmniej 300 występami na płycie. Wynikowe cięcie .213/.276/.401 było o 13% gorsze niż średnia ligowa, mierzona przez WRC+.

W sezonie 2022 średnia prędkość uderzenia Duvalla spadła z 89,8 mil na godzinę do 88,3 mil na godzinę, podczas gdy jego beczkowate i najmocniejsze piłki spadły o ponad trzy punkty procentowe. Tymczasem wskaźnik strajków wzrósł z 31,4% w 2021 r. do 32,1% w 2022 r.

READ  Asy nie doceniają eksplozji Liberty w pierwszym starciu Supertimes

Nie da się dokładnie powiedzieć, ile wynika z kontuzji nadgarstka, a ile z ogólnego pogorszenia umiejętności. W przypadku słabeusza z niskim OBP, takiego jak Duvall, utrata mocy jest zdecydowanie związana z jego zdolnością do codziennej gry jako przeciętny pałkarz lub lepszy. Jednak Duvall nadal wykazuje ogromną siłę przeciwko lewicy w 2022 roku (. Ma wartość, nawet jeśli jego siła nigdy nie powróci do formy sprzed 2022 roku.

Z przejęciem poza sezonem Masataka Yoshida lewo i Alex Verdugo Ustawiony na grę na prawym polu, Duvall wydaje się być skazany na czas na środku pola – chociaż byłby szczególnie dobrym uzupełnieniem praworęcznego Yoshidy lub Verdugo, którzy są leworęcznymi nietoperzami. Cotillo poinformował wczoraj, że Red Sox wierzą, że Duvall jest w stanie grać na środku pola w wieku 34 lat, pomimo faktu, że ma tylko 593 występy w głównych ligach na tej pozycji.

To, czy Duvall będzie grał na pozycji z dnia na dzień, czy częściej w oznaczonym czasie, zależy od rozwoju młodzieży Garena Dorana, którego zdrobniała linia .221 / .283 / .363 (78 wRC+) została zredukowana w 2022 roku przez masowy podział plutonu; Doran przeciął zaledwie 0,184/0,238/0,211 przeciwko lewemu polu dla Bostonu, co dało prawie nie do zagrania 22 wRC+. Przeciwko praworęcznym uderza jednak smaczniejszymi .229/.293/.398 (91 wRC+). Duvall i Turnover Center pozwolą pracownikom Enrique Hernández Grać na boisku, pomagając pokryć stratę Xander Bogaerts W wolnej agencji i Historia Trevora do kontuzji.

Nawet po zakończeniu sezonu, który widział Boston Rozbudowa Rafał Devers za 313,5 miliona dolarów i dodać Yoshidę Pięcioletnia umowa warta 90 milionów dolarów Wraz z mniejszymi umowami z Kenleya JansenaI Justina TurneraI Coreya KluberaI Chrisa MartinaFront office Haima Blooma ma jeszcze wiele do zrobienia przed otwarciem, nawet po podpisaniu umowy z Duvall. Priorytetem w przyszłości powinno być granie na środkowym korcie, na którym Hernandez może codziennie skutecznie grać, ale pierwszym wyborem na partnera do podwójnej gry jest Christiana Arroyo. skrót Elvisa Andrewsaz Bostonu Powiedziało Ma interes, jest najlepszym środkowym graczem na rynku wolnych agentów. więc powiedział, Josha Harrisona A może nawet Joricson Provar Pozostają jako możliwe opcje w drugiej bazie i mówi się, że Red Sox Poznaj rynek handlowy Aby uzyskać pomoc też.

READ  New York Giants przegrywają WR, obiecując Colinowi Johnsonowi, że rozerwie Achillesa

Z Duvallem na pokładzie, Red Sox przewidywane Na listę płac w dniu otwarcia w wysokości około 190 milionów dolarów, z fantazyjnymi zobowiązaniami podatkowymi w wysokości około 216 milionów dolarów w księdze. Ten znak płac gotówkowych jest niewiele mniejszy niż 221 milionów dolarów, na których zakończyli sezon 2022, podczas gdy ich obecny poziom luksusu pozostawia około 17 milionów dolarów wytchnienia, zanim zaryzykują zapłacenie podatku za drugi sezon z rzędu. Bloom i jego personel powinni zostawić trochę swobody, podczas gdy nadal będą szukać sposobów na zwiększenie składu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *