Red Sox umieścił zapolowego Adama Duvalla w IL ze złamanym nadgarstkiem

Agencja prasowa2 minuty na przeczytanie

Adam Duvall odpada z meczu z powodu kontuzji nadgarstka

Adam Duvall opuszcza grę w dziewiątej rundzie po kontuzji nadgarstka.

ulica. Petersburg na Florydzie – Boston Red Sox Tryb Sluggera Adama Duvala Na poniedziałkowej 10-dniowej liście kontuzjowanych ze złamanym lewym nadgarstkiem.

Trener Bostonu Alex Cora ogłosił kontuzję przed poniedziałkowym meczem w Tampa Bay, mówiąc, że rozgrywający doznał złamania lewego nadgarstka.

Duvall został kontuzjowany, gdy próbował złapać boisko w niedzielnym meczu z Detroit. 455 z czterema najlepszymi gospodarzami z remisem AL i 14 RBI w ośmiu meczach do niedzieli.

Duvall miał dodatkowe testy w poniedziałek w Bostonie. Chociaż Cora nie miała harmonogramu jego powrotu, Duvall będzie poza grą przez długi czas. Cora nie wiedziała, czy konieczna jest operacja.

„Facet jest dobrym graczem” – powiedziała Cora. „To wielki hit. Ale jednocześnie ktoś musi wkroczyć. Mamy nadzieję, że w pewnym momencie wrócą”.

Duvall przeszedł operację zeszłego lata, aby naprawić rozdartą pochewkę ścięgna na tym samym nadgarstku.

„To jest po drugiej stronie” – powiedziała Cora o nowej kontuzji. „Z tego wszystkiego, co słyszałem o jego procedurze w zeszłym roku, nic się tam nie wydarzyło, ale najwyraźniej przeprowadza się więcej testów, aby się upewnić”.

Red Sox odwołali Bobby’ego Dalbecka z Triple-A Worcester. 281 z jednym homerem i pięcioma RBI w siedmiu mniejszych meczach ligowych. Może grać pierwszy i trzeci. Yu Chang Będziesz także grał na shortstopie.

Kiki HernándezI Rimmel Tapia I Rob Refsnyder Będzie grał w środku pola.

„Pomieszamy i dopasujemy i zobaczymy, co da się zrobić” – powiedziała Cora.

„Istnieje duża szansa”, powiedział Cora, że ​​prawy człowiek Garrett Whitlock, który wrócił z operacji stawu biodrowego, zadebiutuje w sezonie we wtorek wieczorem przeciwko Rays.

READ  MLB Wild Card: Phillies utrudniają sobie życie ze stratą dla obywateli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *