Red Sox złożyli oferty „kilku graczom” w wolnej agencji MLB

Czy to tylko spokój przed Boston Red Sox? Burza poza sezonem?

Red Sox nie zawarli jeszcze znaczącej umowy – za pośrednictwem agencji lub wolnego handlu – ale prezes i dyrektor generalny zespołu Sam Kennedy zauważył w środę na spotkaniach właścicieli Major League Baseball w Nowym Jorku, że Boston Gotowy do tworzenia fal.

„Wychodząc z[zeszłotygodniowych]spotkań GM, mogę powiedzieć, że byliśmy bardzo proaktywni” – powiedział Kennedy, według Michaela Silvermana z The Boston Globe. Było, bo to nic nie znaczy, dopóki nie ma czegoś do ogłoszenia.

„Ale mogę wam powiedzieć, że złożyliśmy oferty dla wielu graczy, w tym naszych własnych. I jesteśmy ostrożnymi optymistami, że sprawy zaczną się tu zmieniać.”

Chociaż Kennedy (oczywiście) nie ujawnił żadnego Zewnętrzni wolni agenci Według Silvermana, celując w Red Sox, klub potwierdził oferty za Xandera Bogaertsa i Rafaela Deversa. Bogartsa Wolny agent Po odstąpieniu od umowy (f Oferta kwalifikacyjna Bostonu została odrzucona), podczas gdy Devers ma trafić na otwarty rynek Następna jego sezon.

Biuro w Bostonie było nieugięte, że chce utrzymać dwa filary franczyzy w dającej się przewidzieć przyszłości, a dyrektor drużyny baseballowej Red Sox, Chaim Blum, przyznał w zeszłym tygodniu, że Bogart jest dyrektorem organizacji. Najwyższy priorytet To jest poza sezonem. Obaj zawodnicy to młode, utalentowane gwiazdy, które udowodniły, że potrafią poradzić sobie z presją związaną z grą w Bostonie.

„Musisz to uwzględnić w rachunku różniczkowym” – powiedział Kennedy, według Silvermana. „To nie jest dla wszystkich. Jest intensywne. Jest dużo kontroli.”

READ  Stan Iowa pokonuje Houston 57:53 z numerem 2 i zadaje Cougars pierwszą porażkę w sezonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *