Robert Pattinson ujawnił, że „liczył łyki wody”, aby nabrać kształtu, by zagrać w Batmana

Robert Pattinson ma tylko kilka miesięcy na zagranie Bruce’a Wayne’a/Batmana w Batmanie i ujawnia niektóre ze swoich interesujących technik.

35-letni urodzony w Londynie ujawnił niektóre ze swoich sekretów fitness, aby wejść w formę Batmana w nowym wywiadzie dla ludzie.

Poprzedni Twilight Heart ujawnił, że jedną z jego technik było ograniczanie łyków wody, aby jego ciało wyróżniało się o wiele bardziej.

In Shape: Robert Pattinson ma tylko kilka miesięcy na powrót do formy, by zagrać w Bruce’a Wayne’a/Batmana w Batmanie, i ujawnia niektóre ze swoich interesujących technik

„Miałem około trzech miesięcy do rozpoczęcia filmu, a potem cały czas ćwiczyłem przed i po pracy” – ujawnił Pattinson.

Aktor dodał: „Po prostu kroisz i kroisz i kroisz przed oglądaniem w koszuli i liczysz łyki wody”.

Technika obliczania łyków wody jest stosowana w amatorskich zapasach w celu zmniejszenia wagi oraz przez kulturystów przed wielkim pokazem.

Trening: „Miałem około trzech miesięcy do rozpoczęcia filmu, a potem cały czas ćwiczyłem przed i po pracy” – ujawnił Pattinson

Trening: „Miałem około trzech miesięcy do rozpoczęcia filmu, a potem cały czas ćwiczyłem przed i po pracy” – ujawnił Pattinson

a Mięśnie i sprawność Artykuł zaleca, aby kulturysta w dniu pokazu wypił „niewielkie łyki” wody przed oceną z góry, technikę, którą Pattinson odwrócił w celu uzyskania wyglądu Batmana.

Chociaż miał tylko kilka miesięcy, aby dojść do formy, ujawnił, że „wstyd jest moim największym motywatorem, 100%”.

Kiedy Pattinson nie był w filmie topless, nosił słynny kombinezon Pattinsona, co pomogło mu bardziej połączyć się z postacią.

Wstyd: Chociaż miał tylko kilka miesięcy, aby dojść do formy, ujawnił, że

Wstyd: Chociaż miał tylko kilka miesięcy, aby dojść do formy, ujawnił, że „wstyd jest moim największym motywatorem, 100%”

To zabawne, ponieważ czytałeś scenariusz i spędzałeś dużo czasu próbując wymyślić „Jak mogę zagrać tę postać, która robi tak odważny akt?” Pattinson zaczął.

A im bliżej zbliżałem się do zdjęć, tym bardziej popadałem w paranoję – wiesz, to trochę głupie, kiedy siedzisz w domu w koszulce – a potem ją zakładasz. Ma w sobie moc żywiołów – dodał.

READ  Denzel Washington wyjaśnia swój „demoniczny” cytat po klapsie Willa Smitha

Kontynuował, że podczas noszenia garnituru „Ludzie reagują na ciebie inaczej, załoga reaguje inaczej. Cały twój świat nagle się zmienia”.

Świat się zmienia: i kontynuował, mając na sobie garnitur,

Świat się zmienia: Kontynuował, że podczas noszenia garnituru „Ludzie reagują na ciebie inaczej, załoga reaguje inaczej. Cały twój świat nagle się zmienia”

Pogrubienie: „To zabawne, ponieważ czytasz tekst i spędzasz tyle czasu, próbując go rozgryźć, "Jak mogę grać tą postacią, która wykonuje tak odważne działania?" Pattinson zaczął

Bold: „To zabawne, ponieważ czytasz scenariusz i spędzasz dużo czasu, próbując dowiedzieć się, 'Jak mogę zagrać tę postać, która wykonuje tak odważny akt?’ Pattinson zaczął

A potem możesz uchwycić ten przebłysk, dokładne odbicie lub cień na ziemi i zdać sobie sprawę, że postać jest większa od ciebie. To trochę jak noszenie tiary czy czegoś takiego, wyjaśnił Pattinson.

Film o Batmanie trafi do kin 4 marca, a amerykańscy krytycy dopingują dramat o superbohaterach, który ma 87% „nowych” ocen od krytyków Rotten Tomatoes.

Oczekuje się, że Batman będzie miał również wielki weekend w kasie, z Czas dostawy Spodziewaj się globalnej premiery między 225 milionów a 240 milionów dolarów.

Rewelacyjna recenzja: Batman wchodzi do kin 4 marca, a amerykańscy krytycy zachwycają się dramatem o superbohaterach, który wynosi 87% "Świeży" Ocena od krytyków Rotten Tomatoes

Rewelacyjna recenzja: Film o Batmanie wchodzi do kin 4 marca, a amerykańscy krytycy zachwycają się dramatem o superbohaterach, który ma 87% „nowych” ocen od krytyków Rotten Tomatoes.

Globalnie: Oczekuje się, że Batman spędzi również wielki weekend w kasie, a termin globalnej premiery ma wynosić od 225 do 240 milionów dolarów.

Globalnie: Oczekuje się, że Batman spędzi również wielki weekend w kasie, a termin globalnej premiery ma wynosić od 225 do 240 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.