Robert Saleh z pewnością będzie odrzutowcem Aarona Rodgersa; OBJ też na radarze

Bogaty ChiminiPisarz personelu ESPN4 minuty czytania

Salah o handlu Aaronem Rodgersem: „Nie ma pośpiechu w naszej decyzji”

Trener Jets, Robert Saleh, informuje o pościgu Jets za Aaronem Rodgersem io tym, jak Zach Wilson radzi sobie z wiadomościami.

Feniks — Trener New York Jets, Robert Saleh, jest „pewny”, że Aaron Rodgers będzie jego rozgrywającym w sezonie 2023 i chce zobaczyć, jak Odell Beckham Jr. łapie niektóre podania Rodgersa.

Rozmawiając z dziennikarzami w poniedziałek na dorocznym spotkaniu ligowym NFL, Saleh potwierdził zainteresowanie zespołu wolnym agentem. Jeśli chodzi o Rodgersa, Saleh powiedział, że Jets nie spieszą się z sfinalizowaniem wymiany z Green Bay Packers, mówiąc, że mogą poczekać do obozu treningowego pod koniec lipca.

„Nie nacisnąłem przycisku paniki” – powiedział Saleh.

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży – dodał. „Znasz mnie. Jestem bardzo pozytywną i optymistyczną osobą, więc wierzę, że wszystko ułoży się tak, jak wierzymy. Ale jednocześnie nie pochłonie mnie to”.

Przemawiając w „The Pat McAfee Show”, minęło 13 dni, odkąd rozgrywający Packers publicznie zobowiązał się do Jets. Od tego czasu oba zespoły nie były w stanie wynegocjować rekompensaty handlowej. Podobno Packers szukają pakietu, który zawierałby wybór Jetsów w pierwszej rundzie (13. ogólnie), a Jets nie chcą w tym uczestniczyć.

Ze względu na zasady dotyczące nieprzyzwoitości Salah nie wymienił nazwiska Rodgersa i unikał bezpośrednich pytań o zainteresowanie nim zespołu. Ale nie ma wątpliwości, że uważa, że ​​czterokrotny MVP będzie początkowym rozgrywającym Jets, z numerem 2 w 2021 roku Zach Wilson na drugim miejscu. Z jakiegoś powodu nie ma oczywistej opcji awaryjnej. Handel Rodgersem spada. Saleh odmówił omówienia tej sceny.

Idealnie byłoby, gdyby Rodgers uczestniczył w programie offseason, który rozpoczyna się 17 kwietnia i trwa do połowy czerwca, ale Sale zaznaczył, że niekoniecznie tak musi być.

Najwyraźniej Jets nie chcą wyglądać na złych, gdy próbują zwiększyć swoją przewagę w negocjacjach z Packers. To może wyjaśniać, dlaczego Salah nie wykluczył możliwości zaczekania na przybycie Rodgersa do obozu treningowego.

„Jeśli jest świetny kontakt z koordynatorem, naprawdę nie ma pośpiechu” – powiedział Saleh. „Rozgrywający, jeśli rozumie system, jeśli rozgrywający wie, chodzi o doskonalenie umiejętności i robienie wszystkiego. Więc nie ma pośpiechu”.

Bez wątpienia Saleh odnosi się do silnych relacji Rodgersa z koordynatorem ofensywy, Nathanielem Hackettem. Kiedy Rodgers ogłosił swój „zamiar” gry dla Jets, wymienił Hacketta jako jeden z głównych powodów.

Teoretycznie Packers mogą chcieć sfinalizować transakcję przed draftem, aby odzyskać odszkodowanie za 2023 rok. Jeśli tak się nie stanie, mogą poczekać do 1 czerwca, ponieważ nastąpi znaczny dodatek do wynagrodzenia. Tymczasem Jets wydają się zdeterminowani, by uszczęśliwić Rodgersa, dodając graczy, których poleca.

Jets, którzy podpisali już kontrakt z byłym szerokim odbiornikiem Packers, Allenem Lazardem, mają nadzieję na wylądowanie Beckhama, innego nazwiska na tak zwanej liście życzeń Rodgersa. Źródło podało, że Jets rozmawiają z 30-letnim odbiorcą, który wychodzi z drugiej kontuzji ACL.

„On jest niesamowitym odbiorcą w tej lidze” – powiedział Saleh. „Wszystko, co o nim słyszysz, jest wyjątkową osobą, zawsze będziesz patrzeć, odwracać każdy kamień, krzyżować kości, robić kropkę, upewnij się, że tam jesteś, nigdy nie przegapisz okazji. Aby dodać do świetny gracz, wszystko jest dozwolone. Nie ma gwarancji.

Szeroki odbiornik ma dużą mobilność. Jets wycięli Braxtona Berriosa, wymienili Elijaha Moore’a i podpisali kontrakt z Kansas City Chiefs Lazard i Mecole Hartman. Saleh powiedział, że dodanie Hartmana umożliwiło wymianę Moore’a z Cleveland Browns.

Saleh powiedział, że nie kupowali Moore’a, ale otrzymali „wiele telefonów”, gdy wylądowali z Hartmanem. Powiedział, że transakcja była „oczywista” dla dyrektora generalnego Joe Douglasa, który wybrał Moore’a w drugiej rundzie w 2021 roku.

Wśród innych ulepszeń personalnych Saleh okazał się obiecujący jako QB2, pomimo głębokich zmagań Wilsona w zeszłym sezonie. Podsycił spekulacje na temat miejsca Carla Lawsona w składzie, mówiąc, że chce defensywnego końca składu pomimo opłaty za cap w wysokości 15,7 miliona dolarów.

READ  Niezależny film i telewizja — termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *