Safe Nebraska jest jednym z trzech innych Husky, które w piątek weszły do ​​bramki transferowej

Po czwartku zobaczyłem grono mumii Wpisz ich nazwisko w portalu transferowymtrzej inni piłkarze z Nebraski – prawdziwe bezpieczeństwo pierwszoroczniaków Jaden Gouldi odbiorca pierwszego roku w redshirt Camonte Grimes i kickera juniora Ścigaj Contreraza – To samo zrobił w piątek.

Gould i Grimes publicznie ogłosili, że są w bramie, a Inside Nebraska potwierdziło, że Contreraz był w bramie.

Gould, mierzący 6 stóp i 2, 200 funtów pochodzący z New Jersey, zagrał w jednym meczu w Nebrasce przeciwko Oklahomie, nagrywając pięć snapów. Był czterogwiazdkowym rekrutem w klasie 2022.

Grimes, 6-3, 200 funtów z Naples na Florydzie, spędził ostatnie dwa sezony w Nebrasce, ale nie pojawił się w meczu. Grimes był trzygwiazdkowym kandydatem w klasie 2021.

Contreraz przybył do Nebraski po sezonie 2019, gdzie kopał w Iowa Western Community College. Contreraz pojawił się tylko w jednym meczu ze swoich trzech sezonów w Nebrasce.

Contreraz był początkowym starterem w ostatnich czterech meczach sezonu 2021. Zaliczył 2 z 4 rzutów z gry i 11 z 11 dodatkowych punktów.

READ  Byli gracze i celebryci wypełniają stadion Cameron Indoor na ostatni mecz u siebie Mike'a Krzyżewskiego jako trenera męskiej koszykówki Duke'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *