Samsung Galaxy A53 5G otrzymuje aktualizację Androida 13 w USA

Samsung w zeszłym miesiącu Wydano aktualizację Androida 13 do Galaxy A53 5GAle modernizacja ograniczała się do krajów europejskich i azjatyckich. Dziś południowokoreańska firma wydała aktualizację Androida 13 dla wersji Galaxy A53 5G z blokadą operatora w USA.

stabilny Aktualizacja Androida 13 W przypadku dołączonej do nośnika wersji programu Galaxy A53 5G Jest dostarczany z wersją oprogramowania układowego A536USQU4BVK3 w Stanach Zjednoczonych. W tej chwili aktualizacja jest dostępna w sieci Comcast i spodziewamy się, że inni operatorzy opublikują aktualizację w ciągu najbliższych kilku dni. Samsung może wkrótce wypuścić aktualizację dla odblokowanej wersji Galaxy A53 5G.

Jeśli jesteś użytkownikiem Galaxy A53 5G w Indiach z wersją zablokowaną przez operatora, możesz pobrać nową aktualizację, przechodząc do ustawienia » aktualizacja systemu i podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj. Ty również możesz Pobierz nowy plik oprogramowania układowego z naszej bazy danych oprogramowania układowego i sflashuj go ręcznie.

Co nowego w aktualizacji Androida 13 dla Galaxy A53 5G?

Nowa aktualizacja przynosi Jeden interfejs 5.0 i Poprawka zabezpieczeń z listopada 2022 r na smartfonie. Nowe oprogramowanie zapewnia nieco zaktualizowany interfejs użytkownika, obejmujący ulepszoną paletę kolorów, ulepszone widżety, ułożone widżety i lepsze efekty przezroczystości w obszarze powiadomień. Samsung poprawił także płynność animacji i przejść.

SAMSUNG Ulepszył wszystkie aplikacje giełdowe, w tym Samsung Gallery, Samsung Internet, Samsung Keyboard i Samsung Messages. Aplikacja Ustawienia ma teraz nową sekcję Podłączone urządzenia, która pokazuje wszystkie podłączone urządzenia i funkcje. Funkcje bezpieczeństwa i prywatności są połączone w tej samej sekcji.

Samsung dodał funkcję OCR, która pozwala użytkownikom wyodrębniać tekst ze zdjęć i transmisji na żywo z kamery. Ta funkcja jest dostępna w aplikacjach Aparat, Galeria i Klawiatura. Wbudowane edytory zdjęć i wideo otrzymały wiele nowych funkcji. Ekran blokady ma teraz więcej funkcji dostosowywania z długim naciśnięciem.

Inne funkcje obejmują nowe tapety, osobne tło kontaktu dla każdego kontaktu, więcej opcji Bixby i Bixby Routines (teraz przemianowano je na Tryby i procedury), inteligentne narzędzie sugestii, gesty wielodotykowe otwierające tryb wielozadaniowości obok siebie oraz obsługa dynamicznych ikon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *