Santana odwołuje koncerty 6 dni po tym, jak gitarzysta upada na scenie z powodu odwodnienia: „po prostu trzeba odpocząć”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

po kilku dniach Legendarny gitarzysta Carlos Santana Zespół upadł na scenie w Michigan z powodu suszy, a zespół odkłada kolejne sześć koncertów ze względu na „zbyt dużą ostrożność”.

„Lekarze zalecili, aby pan Santana odpoczął, aby w pełni wyzdrowieć” – powiedział dyrektor Santany Michael Freunis w oświadczeniu w piątek.

The Gitarzysta i jego zespół Santana przełożyła Friday Night Show w Noblesville w stanie Indiana oraz nadchodzące koncerty w Cincinnati w stanie Ohio; Milwaukee, Wisconsin; Rogers, Arkansas; Dallas, Teksas; A Woodlands w Teksasie będzie musiało zostać przełożone, a Wydaj na swojej stronie internetowej Powiedział.

„Carlos ma się dobrze i nie może się doczekać powrotu na scenę. Potrzebuje tylko odpoczynku” – dodał Freones. „Santana głęboko żałuje… tych odroczeń dotyczących jego nadchodzących koncertów; ale jego Zdrowie to nasza troska numer jeden. Nie może się doczekać, aby wkrótce zobaczyć wszystkich swoich fanów.

Aktualizacja postu żony Carlosa Santany po legendarnym upadku gitary podczas koncertu

Gitarzysta Carlos Santana z Santany występuje na scenie w North Island Credit Union Coliseum 17 czerwca 2022 roku w Chula Vista w Kalifornii. (Zdjęcie: Daniel Knighton/Getty Images)
(Zdjęcie: Daniel Knighton/Getty Images)

Zespół, który gra w różnych lokalizacjach w całym kraju na „Supernatural Tour” z Earth, Wind & Fire, również odwołał koncert w ubiegłą środę.

Gitara Carlosa Santany upada na scenie podczas koncertu w Michigan

U 74-latka zdiagnozowano zmęczenie i odwodnienie po 40-minutowym zawaleniu się w teatrze na świeżym powietrzu w Clarkston w stanie Michigan we wtorek wieczorem.

Muzyk pomachał do tłumu, kiedy został zabrany ze sceny, a kilka godzin później powiedział ludziom, że jest „dobry” i że tego dnia zapomniał jeść i pić.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Jego żona, Cindy Blackman, podzieliła się informacją następnego dnia, pisząc: „Proszę, wiedz, że odpoczywa i ma się bardzo dobrze! Zdiagnozowano u niego wyczerpanie cieplne i odwodnienie… na scenie było 100 stopni i 114 pod światłami, więc sparowana woda Niewystarczająca woda jest przyczyną problemu. Wkrótce będzie jak nowa! Jeszcze raz dziękujemy i kochamy Cię!”

Przełożone oferty potrwają do 16 lipca. Live Nation wkrótce ogłosi nowe daty koncertów, napisano w oświadczeniu.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

Wszystkie występy od 23 lipca w Paso Robles w Kalifornii do końca roku są nadal potwierdzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *