Serena Williams, niegdyś strzelająca z dystansu 50:1, była jedną z faworytek US Open

Jeden z najlepszych graczy wszechczasów jako słabszy w zakładach bukmacherskich zwykle reprezentuje odpowiedzialność bukmachera i Serena Williams Zadane obrażenia ze zdenerwowaniem w drugiej rundzie US Open na drugim miejscu Annette Kontaveit.

Niektóre książki wskazują na znaczące straty z powodu poparcia większości dla 40-letniej Amerykanki przy kursie bliskim 2 do 1, co wielu przewiduje, że będzie to jej koniec z Wielkim Szlemem.

„To bardzo wyjątkowe, że taka ikona sportu ma duże szanse, do których nigdy byś nie dotarła” – powiedział ESPN Craig McCullough, wiceprezes ds. handlu w Caesars Sportsbook. „To świetna historia i im dłużej biegniemy, tym więcej emocji zobaczymy we wspieraniu Sereny”.

Sześciokrotny mistrz US Open wszedł do turnieju z dystansu 50-1. Jej szanse na wygraną spadły do ​​30-1 po wygraniu pierwszej rundy i teraz wynosi 14-1.

„Przyszłość jest brzydka”, powiedział ESPN John Murray, dyrektor generalny i twórca rywalizacji w SuperBook. „Sprzeciwy mogą szybko kumulować się w dużych ilościach. Zakłady zawsze rosną w ostatnich rundach, a zainteresowanie Sereną wzrośnie tylko wtedy, gdy nadal będzie wygrywać”.

Ze względu na coraz większą legalizację zakładów sportowych w wielu stanach trudno jest porównać obsługę zakładów sportowych z poprzednimi latami. Jednak operatorzy powiedzieli, że widzą znacznie większe zainteresowanie obstawianiem w tym turnieju, biorąc pod uwagę, że może to być ostatnia runda Williamsa. Cezar powiedział, że ma 10 razy więcej problemów ze swoimi meczami w tym turnieju niż w 2021 roku.

„Z pewnością będzie to miało znacznie większy wpływ we wczesnych grach” – powiedział ESPN dyrektor książek sportowych Draft Kings, Johnny Avello, zauważając również, że widzieli „niesamowitą” pracę w drugiej rundzie. „Przypuszczam, że ten trend będzie się utrzymywał przez cały czas. Odpowiedzialność w kontraktach terminowych nadal rośnie i będzie nadal się mnożyć, jeśli nadal będziesz wygrywać”.

READ  Adam Silver, LeBron James i Michael Jordan reagują na śmierć Jerry'ego Westa: „Nie bez powodu był tą sylwetką”

Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu US Open, Caesars zaoferował również obstawienie wskaźnika, jak długo będzie trwał w turnieju. Obstawiający mogą obstawiać z wyprzedzeniem konkretną rundę, która zostanie wyeliminowana, co zwykle nie jest oferowane wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *