Silva vs. Sonnen: Aktualizacje na żywo z głównego wydarzenia i undercard

W MMA Fighting walka Silva vs. Sonnen transmituje na żywo kartę walki Anderson Silva vs. Anderson. Chael Sonnen w Sao Paulo w Brazylii w sobotni wieczór.

Gdy główne wydarzenie rozpocznie się około 23:15 ET, obejrzyj mecz Silva vs. Sonnen Live, runda po rundzie, dla naszego bloga na żywo z głównego wydarzenia. Będzie to trzecia konfrontacja w sportach walki pomiędzy dwiema byłymi gwiazdami UFC. Ten mecz będzie pokazowym meczem bokserskim.

Silva, członek Galerii sław UFC i były mistrz UFC w wadze średniej, zmierzy się z wieloletnim rywalem MMA Sonnenem w pięciorundowej pokazowej walce bokserskiej, która odbędzie się 15 czerwca w Sao Paulo w Brazylii. Wiadomo, że Silva i Sonnen stoczyli dwie walki w UFC. „The Spider” obronił swój tytuł słynnym poddaniem w piątej rundzie na UFC 117 w 2010 roku, a następnie ponownie pokonał Sonnena przez nokaut w drugiej rundzie na UFC 148 w 2012 roku. Sonnen 1 w skrzydle bojowym. Z Galerii Sław UFC podczas Międzynarodowego Tygodnia Walki przed UFC 303.

Silva (49 l.) ma bilans 3-2 jako zawodowy bokser. Pokonał Julio Cesara Chaveza Jr. i Tito Ortiza od czasu przejścia na emeryturę w mieszanych sztukach walki w 2021 r. W swoim ostatnim występie przegrał z Jake’em Paulem decyzją.

Sonnen (47 l.) debiutuje w boksie.

Zobacz wyniki meczu Silva vs. Sonnena poniżej.

Karta główna (Globo Live Now):

Anderson Silva kontra Chael Sonnen – Boxing Expo – (Blog na żywo)

Hebert Conceicao bronił. Eskiva Falcao przez UD – Boks – 97–93, 97–92, 98–91

Kalil Silva pokonany. Paulo Roberto przez jednogłośną decyzję (3x 40-35)

Bicie Pii Mesquity. Georginę Ramos przez poddanie (RNC), runda 1, 2:33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *