„SNL”: Jenna Ortega i Fred Armisen przerabiają „The Parent Trap” w zabawnym skeczu

(CNN) W którym „Saturday Night Live” po raz pierwszyI Jenna Ortega Otrzymała niewielką pomoc od swojego współgwiazdy „Środy” i Studio 8H, Freda Armisena, w jednym z jej najbardziej Niezapomniane szkice Z nocy – kadr z filmu „Rodzic Pułapka” 1998.

W szkicu Ortega prowadzi remake filmu w podwójnych rolach Hallie i Annie, granych przez Lindsay Lohan w wersji z lat 90., która sama w sobie była remakiem filmu z 1961 roku z Hayley Mills w roli głównej.

Bowen Yang gra reżysera, a Armisen gra członka ekipy o imieniu Raymond, którego zadaniem jest wypełnienie sobowtóra gwiazdy. Jednak Raymond wkrótce wyjaśnia, że ​​nie został stworzony do pracy przed kamerą.

Podczas próby sceny w budce, w której Hallie i Annie kłócą się, Raymond ad-lib rzuca w nią nieodpowiednią kwestię, która podnieca młodą gwiazdę.

Yang próbuje odciągnąć Raymonda od improwizacji i przenosi ich do następnej sceny, w której postać grana przez Ortegę jest zdenerwowana, że ​​jej wizerunek Shawna Mendesa został zniszczony przez zbuntowane krople deszczu z burzy.

„Wow, to ekscytujące!” Raymond mówi, dodając, że uwielbia gwiazdę „Prawdziwych gospodyń domowych z Beverly Hills”, Lisę Rinnę.

„Chciałem pozwolić, żeby mnie zniszczyła” — mówi, ku oczywistej irytacji aktorki.

Później w szkicu pojawia się więcej śmiechu, gdy bliźniacy ujawniają swoich ekranowych rodziców – Leslie Mann i Ed Helms, w rolach odgrywanych odpowiednio przez Natashę Richardson i Dennisa Quaida w filmie z 1998 roku.

Raymond żartobliwie mówi: „Czy to jest do wyemitowania?”

Kiedy oboje zdają sobie sprawę, że są bliźniakami i obejmują się, pyta: „Więc po prostu nas rozdzielili? Dlaczego mieliby nam to zrobić? Musimy ich zabić”.

To oczywiście bardziej pasowałoby do fabuły „Środy” niż filmu Disneya.

Przed tym szkicem Armisen, który gra wujka Festera w „Środę”, pojawił się na scenie z Ortegą podczas jej monologu.

READ  „Sfrustrowana” gwiazda Indiany Jonesa, Karen Ellen Marion, odegrała niewielką rolę w zadawaniu losu

Do Ortegi, gwiazdy nowego „Scream VI”, dołączył gość muzyczny The 1975.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *