Sony świętuje „niezbadany” światowy box office o wartości ponad 100 milionów dolarów — termin ostateczny

oprócz: 106,4 miliona dolarów w weekend w globalnym kasie od Sony vs. Nieznany Było to kolejne przypomnienie dla branży rozrywkowej, która ma obsesję na punkcie streamingu, że wypróbowany i prawdziwy model biznesowy funkcji teatralnych nadal działa i że jest dla nich publiczność.

Zdjęcia Sony Prezes i dyrektor generalny Motion Picture Group Tom Rothman Potwierdził to w całej firmie e-mail dzisiaj po sukcesie dyrektywy Robina Fleischera, Tom HollandMark Wahlberg zagrał w filmie w zeszły weekend i pochwalił obsadę za odniesienie wielkiego sukcesu.

Zamiast sprzedać 120 milionów dolarów w produkcji z powodu desperacji finansowej podczas pandemii, Sony wierzyło w i chroniło film z wydarzenia i czekało na odpowiedni czas na wydanie.

Efekty kasowe z takich działań? Nieznany Miał zarobić 30 milionów dolarów w ciągu czterech dni w kasie krajowej; Skończyło się na zarobieniu 51 milionów dolarów, wysyłając swój obecny globalny udział do 139 milionów dolarów. Kluczowe słowa w notatce Rothmana poniżej to to, że już ogłosił Nieznany „Udana nowa seria filmów”. Kiedy rozmawialiśmy z Fleischerem, powiedział: Był optymistą co do sekwencjido.

Podczas gdy inne studia codziennie pracowały nad swoimi filmami lub parapetami teatralnymi, Sony nadal chroni 45-dniowe okno w przypadku filmów akcji, takich jak Spider-Man: No Home, Poison: Let There Be Carnage, Ghostbusters: Afterlife Nieznany, A odkąd kina zostały ponownie otwarte w zeszłym roku z Covid, przyniosły one aż 3 miliardy dolarów zysku w globalnej kasie.

Nieznany, Jak wyjaśnia tutaj Rothman, była to pierwsza duża produkcja, która została całkowicie zamknięta przez Covid. Fleischer powiedział nam w swoim podcaście Hero Nation w Deadline Nieznany, Od preprodukcji do postprodukcji, Zajęło to dwa lata.

Sony miało też więcej praw do przechwałek podczas weekendu z okazji Dnia Prezydenta, jak na przykład Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Zajęła trzecie miejsce w swoim dziesiątym wydaniu w ten weekend, podnosząc go do 9 milionów dolarów i podnosząc całkowitą bieżącą działalność do prawie 772 milionów dolarów. Szacunki branżowe tak uważają Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Ma duże szanse na zarobienie ostatnich 800 milionów dolarów w kraju.

READ  „Korona”: Dame Judi Dench chce, aby sezon 5 „Cruel Injustice” został wydany z zastrzeżeniem

Oto notatka Rothmana:

Drodzy koledzy,

W Ameryce jest Dzień Prezydenta, ale dzisiaj jesteśmy otwarci w większości miejsc na świecie i mamy do uczczenia kolejne globalne zwycięstwo.

Z ponad 100 milionami dolarów w kasach na całym świecie w ciągu zaledwie jednego weekendu i 90% pozytywnym wynikiem publiczności w Rotten Tomatoes, Nieznany Jest to nowa seria filmów firmy.

Stanowi to wielkie zwycięstwo dla każdego działu firmy, ponieważ film był naszą pierwszą dużą produkcją, która została całkowicie zamknięta wraz z nadejściem Covid, a mimo to wytrwaliśmy, aby uzupełnić obraz, który uwielbia widzowie, marketing i dystrybucję ze strategiczną witalnością na całym świecie, pomimo pandemii.

Efekt, który nastąpił po raz kolejny, jest dowodem na niezrównaną kulturową siłę prawdziwych filmów. W ślad za Poison: Niech nastąpi masakra, Ghostbusters: AfterlifeA Spider-Man: Nie ma miejsca na domA Nieznany Kolejny cios w teatralnych pesymistów i kolejny dowód skuteczności naszego modelu.

Chciałbym podziękować wszystkim wspaniałym filmowcom, aktorom i ekipie, a zwłaszcza naszym przyjaciołom z PlayStation Studios i Sony Interactive Entertainment za wsparcie. I oczywiście chcę podziękować każdemu z Was za kreatywność, poświęcenie i wiarę.

Stolarstwo!

Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *