Sony zapowiada słuchawki WH-1000XM5 z nowym designem i lepszą redukcją szumów

Nie bądź więc niespodzianką Ostatnie przeciekiDziś jednak Sony ogłosiło swoje najnowsze flagowe słuchawki z redukcją szumów, WH-1000XM5. Kosztują 399,99 USD, więcej niż poprzednie 1000XM4 i trafią do sprzedaży 20 maja.

Sony twierdzi, że dzięki dodaniu drugiego procesora do nowych słuchawek podniosło już świetne tłumienie hałasu na nowy poziom. Zgodnie z komunikatem prasowym firmy, ulepszenia są najbardziej zauważalne w przypadku „szumów o średniej i wysokiej częstotliwości”. Obejmuje to takie rzeczy, jak codzienny hałas uliczny w mieście i ludzkie głosy.

Modele 1000XM5 mają zupełnie inny wygląd niż ich współcześni poprzednicy. Sony zdecydowało się na bardziej elegancki wygląd, przechodząc na suwak w stylu trzpienia i przenosząc mikrofony (teraz są osiem ich) na obwodzie nauszników. Modele 1000XM5 wykorzystują również nowy rodzaj sztucznej skóry na pałąku, który jest nieco cieńszy niż poprzednie modele. Sterowanie nie uległo zmianie: nadal kontrolujesz głośność za pomocą gestów dotknięcia i przeciągnięcia, a także fizyczny przycisk do przełączania między trybami ANC i otoczenia.

WH-1000XM5s ma zupełnie nowy wygląd.
Zdjęcie: Sony

Zmieniły się również elementy wewnętrzne. Sony zrezygnowało z 40-milimetrowych przetworników w modelach 1000XM4 na rzecz nowych 30-milimetrowych, które mają brzmieć bardziej naturalnie i „poprawić czystość dźwięku i reprodukcję basów”. Jedną z krytyki 1000XM4 był czasami zamulony bas, więc wygląda na to, że Sony pracowało nad rozwiązaniem tego problemu w nowym modelu.

Recenzja Sony WH-1000XM5: Nowy design, nowy dźwięk, nowa cena

Występują w kolorze czarnym lub białym.
Zdjęcie: Sony

Sony podkreśla również lepszą jakość połączeń głosowych, którą umożliwiają cztery mikrofony kształtujące wiązkę i algorytmy redukcji szumów AI. Wszystkie charakterystyczne funkcje Sony — LDAC, DSEE Extreme upscaling, 360 Reality Audio, Speak to Chat itp. — trafiły do ​​1000XM5s.

Te słuchawki tak naprawdę nic nie robią Nowa W porównaniu z modelami WH-1000XM4, które Sony planuje kontynuować. Ale firma wydaje się być przekonana, że ​​wyprzedziła poprzednie słuchawki z serii 1000X w najważniejszych kwestiach, takich jak jakość dźwięku, redukcja szumów i połączenia głosowe.

Czy to prawda? Cóż, testowałem 1000XM5 przez ostatnie kilka tygodni i możesz Przeczytaj pełną recenzję teraz Zanim zdecydujesz, czy nadszedł czas na uaktualnienie.


Związane z:

READ  Nokia G22 to pierwszy telefon HMD zaprojektowany z myślą o możliwości naprawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *