Środkowa Kalifornia RB Tybo Rogers zrywa zaangażowanie w Waszyngtonie

Bakersfield (Kalifornia) biegnie z powrotem Tibo Rogers Kierujemy się do Pac-12.

Rogers chwilę temu ogłosił swoje zaangażowanie w Waszyngtonie, nagradzając swój pierwszy rok jako trener Calin Debora Jego pierwsze zobowiązanie w klasie 2023.

Największym powodem wyboru Waszyngtonu było to, że czułem przykrywkę rodziny, a także autentyczność trenerów: – powiedział Rogers.

Lee Marks Prowadził punkt dotyczący rekrutacji Rogersa – najpierw został zaoferowany ponownie we Fresno w listopadzie, a następnie ponownie zaoferowany Rogersowi wkrótce po przybyciu do Waszyngtonu.

Rogers powiedział, że cała załoga, Marks, Debor i William Inge, odegrali dużą rolę w jego decyzji, przy znacznej pomocy nowego menedżera kadry gracza. Courtney Morgana Jego zainteresowania i kontakty są w całej Kalifornii.

Zdałem sobie sprawę, kiedy rozmawiałem z całym sztabem trenerskim w Waszyngtonie, kiedy byłem tam w Dzień Juniora, właśnie tam chcę być” – powiedział Rogers.

Więc Rogers powiedział Marksowi w poniedziałek, że chce być husky.

– Pierwszym trenerem, któremu powiedziałem, był trener Marks i był bardzo podekscytowany mną – powiedział Rogers.

Rogers powiedział, że jego rodzina była zachwycona jego decyzją.

„Reakcja mojej rodziny była taka, że ​​byli bardzo szczęśliwi z mojego powodu” – powiedział Rogers.

Rogers powiedział, że planuje przyjechać do Seattle w styczniu przyszłego roku i planuje pomóc klasie 2023.

Dołączę wcześnie i spróbuję zrekrutować mojego młodszego brata i mam nadzieję, że będzie najlepszym rekrutem w klasie 2023” – powiedział Rogers.

Rogers powiedział, że nie interesuje go odległość, kiedy zdał sobie sprawę, że Waszyngton jest dla niego miejscem.

„To był duży czynnik na początku, ale chciałem wybrać to, co jest najlepsze dla mnie i Waszyngtonu” – powiedział Rogers.

READ  Big Ten Media Days 2022: odważne prognozy stanu Ohio, Manny Diaz z Penn State porusza się wśród dań na wynos

Rogers wybrał husky zamiast występów z Arizony, Boston College, Kolorado, Fresno State, Nevady, Oregon, San Diego, San Jose, Uniwersytetu Kalifornijskiego, Los Angeles, Uniwersytetu Południowej Kalifornii, Utah i stanu Waszyngton.

Powiedział, że zamknął rekrutację.

„Skończyłem z hitami” – powiedział Rogers. „Daje mi ogromną satysfakcję, że nie muszę się już o to martwić i wiem, że mogę martwić się o kolejny sezon”.

Kiedy był młody, pobiegł na 1246 jardów z 10 przyłożeniami i zdobył 31 podań na 614 jardów i sześć przyłożeń. W obronie dodał 31 wtargnięć, trzy przechwyty i parę niezdarnych odzyskań.

W sezonie było Cal Hi Sports zaatakował pierwszy stan i zawodnik roku w swojej lidze.

Rogers ma trzy gwiazdki w generowanym przez branżę rankingu 247Sports Composite Rankings, a Rogers zajął 99. miejsce w kraju i potencjalnie 64. w Kalifornii w 2023 roku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *