Start Chicago White Sox był pierwszy kontuzjowany

Michael Kubis kulał ze wzgórza po tym, jak w niedzielę rzucił parkiet Adolisowi Garcíi w niedzielę na gwarantowanym stawce.

Praworęczny odbył dyskusję ze sztabem trenerskim Chicago White Sox i wrócił na skocznię, aby przygotować się do rozgrzewki. Zatrzymał się tak jak na starcie, wszedł za wzgórze iz frustracją rzucił piłkę na ziemię.

Kopech wyszedł z kontuzją prawego kolana, wczesnym ciosem dla Soxów w przegranej 12 uderzeń 8:6 z Texas Rangers przed 31,096.

Kopech odszedł po dwóch trzecich inningu, rzucając tylko 13 rzutów. Ale zespół Sox ma nadzieję, że Kopech będzie dostępny za około tydzień.

„Poczułem mrowienie, szczypanie, trzask, czy jakkolwiek chcesz to nazwać” – powiedział Kubisch. „Czułem się, jakbym nie mógł go mieć ponownie. Wydawało się, że czułem się gorzej niż było. Będziemy to brać dzień w dzień, ale wygląda na to, że mogę tam wkrótce wrócić. Jestem podekscytowany Aktualności.”

„Tam jest trochę płynu i postaramy się to wyczyścić. … Byłem rozczarowany. Myślałem, że było gorzej niż było, ale jestem wdzięczny za wiadomość.”

Kubis powiedział, że „z pewnością odetchnął”, gdy usłyszał, że kontuzja nie była poważniejsza.

„Ale w taki dzień jak (niedziela) byki są już opodatkowane” – powiedział. „Zagraj w jedną z najdłuższych gier w całym roku. Dobrze, że coś takiego się nie wydarzyło.”

Johnny Koito był wśród strzelców, którzy wkroczyli po Kubisie.

Praworęczny miał wystartować w poniedziałek w Detroit, rola, która teraz przypadnie Lance’owi Lynnowi. Cuito zajął trzecie miejsce w swoim drugim występie z ulgą w karierze, po bezbramkowych inningach Reinaldo Lopeza 1⅓.

READ  McDavid, „Najcenniejszy zawodnik świata”, zdobył 124 punkty w swojej karierze

Menedżer klubu Sox, Tony La Russa, powiedział, że Quito zgłosił się na ochotnika do udziału.

Tak słyszałem, powiedział La Rosa. „Gracz.”

Koito, który powiedział, że wykonał około 45 rzutów w sobotniej sesji do kwadratu, zezwolił na trzy przejazdy w sześciu w czterech uderzeniach i jeden spacer w pięciu przejazdach.

„Dowiedziałem się o sytuacji naszego personelu, a potem poszedłem tam i powiedziałem (La Rosa), że jestem gotowy dać dwie lub trzy rundy”, powiedział Cuito przez tłumacza. „Zdecydowanie jest inaczej. Nie byłem gotowy do występu (niedziela). Byłem gotowy na występ (poniedziałek). (niedziela), po prostu robiłem różne rzeczy w basenie, saunie. Po prostu przygotowywałem się na dzień ( Mon). Potem to się stało. Musisz po prostu iść”. Przyjedź i daj z siebie wszystko.

„Nie przedłużyłem (niedziela). Właśnie tu byłem, wyszedłem i zrobiłem to, co zrobiłem. Byłem gotowy do zrobienia programu (poniedziałek). Nie miałem szansy ich studiowania, nic. Po prostu wyszedłem i zrobiłem to, co zrobiłem”.

Kubis powiedział, że wycieczka w Quito, która objęła 77 stadionów, była „naprawdę niesamowita”.

— Odważny, co najmniej — powiedział Kopech. „Rzucił Polbrena (sobota). Chyba nikt się nie spodziewał, że tam będzie. I przejść do piątego, o czym mówił w dniu, w którym nie spodziewano się, że zrobisz imponujący program. Pomyślałem, że możemy mieć widzieliśmy kilku innych facetów, których nie znamy. Wszyscy idą we właściwym kierunku. To po prostu nie szło po naszej myśli”.

The Sox zremisowali mecz na 3 miejscu z singlem skomponowanym przez Andrew Vaughna na siódmym miejscu.

Homer Ezequiel wykonał trzymeczową rotację przeciwko Jose Ruizowi w 11th Rangers prowadząc 6-3, ale Sox odpowiedział trójką w dolnej części meczu. Sippy Zavala wykonał lot ofiarny i poprowadził Danny’ego Mendyka w potrójnej rundzie. Gracze Rangers Charlie Colperson i Eli White zderzyli się w grze.

READ  Stadion US Bank osiągnął 23 wcześnie

AJ Pollock podążył za nim z singlem, a Mendick strzelił gola, aby zremisować mecz.

Rangers objęło prowadzenie na 12. miejscu w pojedynku Jonaha Heima z Mattem Fosterem, który zagrał po raz czwarty w ciągu pięciu dni. La Russa powiedział, że najbliższa lokalizacja Liama ​​Hendrixa była „niedostępna” w niedzielę.

„On powinien tam być (Pon)” – powiedział La Rossa.

Mecz zakończył się niezwykle, gdy Lewis Robert próbował dostać się na trzecie miejsce po tym, jak Jake Burger poleciał w lewo.

– To był błąd – powiedziała La Rossa. „Wiesz, że lubię być agresywny, ale to nie była dobra gra”.

Serial miał obiecujący początek dla Soxa, który: Wygrał w piątek 8-3 po strzeleniu pięciu meczów w ósmym meczu. Ale upuścili plik Dwie ostatnie z serii, obie w dodatkowych rolach.

– To naprawdę rozczarowujący mecz, ponieważ zrobiliśmy wiele rzeczy, aby pokonać dwie trzecie Cubes, zaczynając od Lopeza i Johnny’ego – powiedział La Rosa. „To mecz, który musimy wygrać. Musisz znaleźć sposób, aby to wygrać. Zrobiłeś wiele dobrych rzeczy, nie zrobiłeś wystarczająco dużo. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *