Święta Bożego Narodzenia Jima Carreya to hitowa komedia z Adamem Sandlerem, Jimmym Kimmelem i wieloma innymi

Od Jeffreya Rossa/Instagrama

Komicy świętują urodziny Jima Carreya.CNN

tak jak Jima Carreya Sam kiedyś powiedział „Czas na imprezę.”

Aktor „Maski” zrobił to samo na początku tygodnia w popularnym miejscu w Los Angeles, San Vicente Bungalows, gdzie obchodził swoje 62. urodziny – i nie możemy przejść obojętnie obok listy gości.

Opublikował komik Jeff Ross Charakterystyczne, gwiazdorskie zdjęcie grupowe w środę na swojej stronie na Instagramie, na której Curry miał jeden ze swoich charakterystycznych, wiotkich wyrazów twarzy – z przodu i pośrodku wśród niektórych znanych obecnych przyjaciół.

Na zdjęciu przedstawiającym Carrey widać gospodarz wieczoru Jimmy Kimmel, komik Adam Sandler i gwiazda „Princess Bride” Cary Elwes, a także między innymi David Spade, Howie Mandel, Bill Burr, Seth Green i Craig Robinson.

„Świetna kolacja” – napisał Ross w podpisie na swojej stronie na Instagramie, co wydaje się trafnym opisem kolacji wypełnionej momentami śmiechu do łez, biorąc pod uwagę, kim byli wszyscy obecni w pokoju. (Czy możesz sobie to wyobrazić?)

Łopatka też Zamieściłem zdjęcie „Wszystkiego najlepszego dla Jima Carreya, który wiele razy rozśmieszał mnie na korcie i poza nim” – napisał w podpisie wraz z Currym i Sandlerem.

To samo, Davidzie. To samo.

Aktor Rob Lowe, który nie pojawił się na gwiazdorskiej imprezie, skomentował zdjęcie Spade'a na Instagramie, pisząc: „Tyle talentu w jednym pokoju!”

Nie powinno jednak dziwić, że Carrey – ikona Hollywood, która pojawiła się w kilku najpopularniejszych komediach, w tym w serialu „Ace Ventura”, „The Cable Guy”, „Głupi i głupszy” oraz „Kłamca, kłamca” – …Możliwość zorganizowania takiego spotkania.

I pamiętaj tylko, że słowo „impreza” zapisuje się jako „CZĘŚĆ…Y?” Bo muszę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *