Switch 2 zadebiutuje w tym roku z 8-calowym ekranem LCD

przez
Williama D'Angelo
opublikowany 1 dzień temu / 3356 wyświetleń

Według doniesień następca Nintendo Switch pojawi się na rynku jeszcze w tym roku i będzie wyposażony w 8-calowy ekran LCD. Jak poinformował Hiroshi Hayase, analityk Umeda z Japonii Bloomberga.

Analityk, który koncentruje się na małych i średnich wyświetlaczach, twierdzi, że Nintendo Switch 2 jest powodem, dla którego liczba dostaw wyświetlaczy rozrywkowych podwoiła się w ciągu roku.

Jeśli Switch 2 ma 8-calowy ekran LCD, będzie on większy niż ekrany dostarczane z różnymi modelami Switcha. Switch OLED ma 7-calowy ekran OLED, oryginalny Switch ma 6,2-calowy ekran LCD, a Switch Lite ma 5,5-calowy ekran.

Dyrektor generalny Kantan Games, dr Serkan Toto, przewidział wcześniej, że jeszcze w tym roku Nintendo wypuści następcę Nintendo Switch za 400 dolarów, a cena gier potencjalnie wzrośnie do 70 dolarów.

„W końcu nadszedł czas, aby wypuścić następcę Switcha, chociaż mogę powiedzieć, że model „Pro” już istnieje, a niektórzy programiści już pracowali nad zestawem deweloperskim” – powiedział Toto. „Myślę, że kolejne urządzenia spadną [in 2024] Za 400 dolarów. „Istnieje duża szansa, że ​​gry będą też droższe: 70 dolarów”.

Mówi, że Switch 2 będzie prawdopodobnie iteracją Switcha, a nie rewolucją. Mówi, że chociaż Nintendo może dodać „fajki i gwizdki” do konsoli nowej generacji, zachowa ona funkcjonalność przenośną.

„Jest również prawdopodobne, że następny system będzie raczej iteracją niż rewolucją. Nintendo może dodać kilka bajerów do sprzętu, ale będzie podobny do obecnego Switcha. A ponieważ istnieją Pokemony i Pokemony powiązane z urządzeniami przenośnymi gier”, absolutnie nie ma mowy, żeby Nintendo zrezygnowało z tej funkcji. Przenośność do następnej wielkiej rzeczy.


Wieloletni gracz i entuzjasta, Williama D'Angelo Po raz pierwszy zetknął się z VGChartz w 2007 r. Po latach wspierania serwisu został zatrudniony w 2010 r. jako młodszy analityk, w 2012 r. awansował na stanowisko głównego analityka, a w 2017 r. przejął szacunki sprzętu. Rozszerzył swoje zaangażowanie w społeczności graczy, tworząc treści samodzielnie Kanał Youtube I Kanał na Twitchu. Można skontaktować się z autorem Na Twitterze @TrunksWD.

Więcej artykułów

READ  Ta niepokojąca gra z kamerą w rzeczywistości ma mieszane recenzje i wielu graczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *