Taylor Swift i Travis Kelsey odwiedzają zoo w Sydney

Taylor Swift i Travis Kelce codziennie spotykają się w zoo!


Według lokalnych mediów w czwartek para spędziła trochę czasu w zoo w Sydney w Australii, gdzie 34-letnia Swift zabrała Kelsey, również 34-letnią, na „prywatną wycieczkę”. news.com.au.


To już druga wizyta Swift w zoo podczas jej pobytu w Sydney, odwiedziła je również dzień wcześniej przed przyjazdem swojej przyjaciółki.


Według doniesień lokalnych mediów 9AktualnościPara karmiła kangury podczas wycieczki i robiła sobie selfie podczas wspólnego zwiedzania zoo.


Według NBC Kelce przybył do Australii wcześniej w czwartek. 9Aktualności I kanał siódmy Poranne showgdzie obaj zrobili zdjęcia szefom Kansas City wysiadającym z prywatnego samolotu.


Travis Kelce i Taylor Swift na Super Bowl 2024.

Ezry Shawa/Getty’ego

Gwiazda NFL przyjedzie do Sydney po tym, jak na początku tego tygodnia spędził trochę czasu w Las Vegas, grając w golfa w Wynn Las Vegas, po tym jak on i jego zespół wygrali tam Super Bowl 2024 11 lutego.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Taylor Swift we wtorek w Sydney.

Chris Dyson/Backgrid

Od piątku Swift zagra cztery koncerty z trasy Eras Tour na stadionie Accor w Sydney, a następnie 2 marca uda się do Singapuru na kolejny przystanek trasy.


Zanim przybył jej chłopak, Swift poszła we wtorek na kolację do dzielnicy Surry Hills w mieście. Twórczyni hitu „Cruel Summer” dołączyła do innej piosenkarki Sabriny Carpenter, która wspiera ją podczas trasy Eras Tour, na dziewczęcym wieczorze w Pellegrino 2000.


Gwiazda popu podczas wyjścia założyła swoje naturalne loki i zrezygnowała z charakterystycznej czerwonej wargi, wybierając jaśniejszy kolor, który dopełnił jej urodę. Na kolację założyła czarną cygańską koszulę i brązową plisowaną spódnicę z czarnym paskiem.

READ  Kanye West ma niepokojącą historię lubienia Hitlera, mówią źródła CNN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *