Taylor Swift potyka się na scenie podczas koncertu w Dublinie, pomaga jej tancerz

Taylora Swifta

Uwięziony na peronie w Dublinie

…Tancerka pomaga jej zejść

Taylora Swifta Potrzebowała pomocy na swoim koncercie w Dublinie, kiedy zrobiło się zbyt wysoko… i mamy to na myśli dosłownie, ponieważ scena uległa awarii i na chwilę umieściła ją w powietrzu.

W sobotę piosenkarka i autorka tekstów śpiewała swoją piosenkę „The Smallest Man Who Ever Lived” ze szczytu podwyższonej platformy na stadionie Aviva, który miał się zburzyć… ale tak się nie stało, pozostawiając Taylora na poszukiwaniach na wyjście. .

Obejrzyj klip – Taylor stoi w miejscu, a następnie siada na krawędzi platformy i wygląda, jakby miała podjąć ryzyko.

Na szczęście na ratunek przychodzi jedna z jej tancerek – ubrana w pasujący biały strój – i ją upuściła… więc nie ma ryzyka skręcenia kostki. Musimy powiedzieć, że robi to z pewną ozdobą, która pomaga złagodzić błąd.

To zdecydowanie błąd w trasie „Eras”… udowadniający, że występ Taylora nie jest tak dopracowany jak innych artystów – patrząc na ciebie, Dave Grohl –Chcę, żebyś pomyślał.

Pamiętajcie… zaledwie w zeszłym tygodniu zagrali dwa koncerty w Londynie – a Dave zasugerował, że Taylor tego nie robi Śpiewa swoje piosenki na żywoJego twierdzenia doprowadziły niektórych entuzjastów muzyki do szaleństwa.

T-Swift zagra dziś wieczorem swój trzeci koncert w Dublinie, czyli tam, gdzie, jak twierdzi, przebywa Zainspirował ją album „Folklore” …potem uda się do Amsterdamu na serię występów w przyszły weekend.

Miejmy nadzieję, że żadna awaria mechaniczna nie pozostawi jej samej!
READ  Podsumowanie plotek: AEW Talent Exodus, Buddy Matthews Future, McIntyre & Cross i wiele więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *