Taylor Swift założyła małą czarną sukienkę na dziewczęcy wieczór w Los Angeles z Brittany Mahomes

Sobotni wieczór, Taylora Swifta Wyszedłem z nowymi przyjaciółmi Bretania Mahomes i Lindsay Bell w Los Angeles, udając się na kolację do Beverly Hills w Spago. Brittany jest żoną gracza NFL Patricka Mahomesa, a Lindsay jest żoną trudnego małżeństwa Blake'a Bella. Swift została przyłapana z obiema kobietami w loży VIP na meczach, gdy jej chłopak patrzył Travisa Kelseya Zajmij pole.

Gwiazda trasy Eras Tour założyła na wieczór w mieście seksowną małą czarną sukienkę w połączeniu z błyszczącymi czarnymi butami do kolan od Christiana Louboutina. Swift uzupełniona złotym łańcuszkiem, który wyskoczył z jej udanego dekoltu w kształcie żółwia i pozostawił rozpuszczone włosy. Miała swoją charakterystyczną czerwoną szminkę. Brittany również była ubrana na czarno, miała na sobie czarną minispódniczkę i czarną koszulę z długimi rękawami i dziurką od klucza. Nosiła także czarne buty, które kończyły się tuż poniżej kolan. Lindsay, która spodziewa się dziecka, miała na sobie białą sukienkę pod czarną skórzaną kurtką i parę czarnych butów.

Kelce i reszta zespołu nie byli dostępni, ponieważ mieli grać w niedzielę z Los Angeles Chargers na stadionie Sophia. Według doniesień zatrzymali się w hotelu w pobliżu lotniska w Los Angeles. Od wtorku Swift przebywa w Los Angeles, a w czwartek widziano ją na zajęciach treningowych w Dogpound Gym w West Hollywood.

Jeden z widzów powiedział codzienna poczta Że grupa weszła do restauracji z bocznej uliczki i zamówiła pizzę z prosciutto, gotowanymi oliwkami w paski, piersią kaczki Liberty i stekiem z polędwicy. Dodali: „Cała trójka więcej rozmawiała niż jadła i czasami wydawali się poważni, innym razem zaś śmiali się”.

Grupa pozostała tam przez około cztery godziny, po czym odjechała pod ochroną samochodem Swift. Oczekuje się, że gwiazda pojawi się w niedzielę na gali Złotych Globów, gdzie była nominowana za swój film dokumentalny Eras Tour. Impreza odbywa się w hotelu Beverly Hilton wczesnym wieczorem, co oznacza, że ​​Swift będzie miał czas na obejrzenie niektórych meczów Kelseya, które rozpoczynają się tuż po pierwszej.

READ  J-Hope, Billie Eilish i nie tylko - Rolling Stone

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *