Tesla Semi przewyższa swoich konkurentów w analizie specyfikacji

Zgodnie z nową analizą specyfikacji, Tesla Semi przewyższa konkurencję ciężarówek z silnikami wysokoprężnymi i elektrycznymi.

Podczas gdy wielu konsumentów obawiało się technologii pojazdów elektrycznych, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, obawy te osiągnęły punkt kulminacyjny po wprowadzeniu na rynek Tesli Semi. Ponieważ półciężarówki są odpowiedzialne za dostarczenie dużej ilości ładunku tam, gdzie trzeba, zrozumiałe jest, że ludzie wolą to, co najlepsze i najbardziej niezawodne. Na szczęście analiza została zakończona o godz Następnyco na to wskazuje Tesla Semi przewyższa konkurencję W nieskończonych kategoriach.

analizę, którą wykonał Druga ważna rzecz Porównując Teslę Semi z konkurencją, bierze pod uwagę 9 czynników, w tym Nikola Tre, Peterbilt 579EV, Volvo VRNe i wiele innych. Dziewięć czynników obejmuje cenę, zasięg i ładowność Zniżka federalnarabaty za stan, wydajność, moc, maksymalną masę całkowitą zestawu (mieszana masa brutto) i czas wysyłki.

Źródło: NextBigFuture

Co być może najważniejsze, Tesla Semi pokonuje konkurencję pod względem czasu ładowania (30 minut do godziny), ceny (poniżej 200 000 USD z zachętami) i maksymalnego zasięgu (500 mil). Patrząc na konkurencję jako opcję biznesową, oczywisty wybór jest oczywisty. Tesla Semi nie tylko podróżuje za dodatkową opłatą, ale będzie to robić podczas ładowania wielokrotnie szybciej niż najbliższa konkurencja, a jednocześnie jest wystarczająco mocna, aby ukończyć normalne półzaładunki, zapewniając najlepsze możliwe warunki pracy zarówno dla niezależnych kierowców ciężarówek i organizacji.

Aby być uczciwym wobec operatorów, ponieważ nie ma Infrastruktura ładowania Tesli Semis, wielu słusznie wskazuje, że dla wielu kierowców byłoby to trudne do sprzedania. Ale dla tych, którzy podróżują stałą trasą z możliwością ładowania, Semi może być dokładnie tym, czego szukasz.

Zwrócił uwagę na drugą poważną przeszkodę Następnyjest cena. Nawet jeśli Tesla Semi jest w niektórych przypadkach o połowę tańsza od konkurencji, wciąż jest o dziesiątki tysięcy dolarów droższa niż łatwo dostępne oferty diesla za 130-160 000 USD. I chociaż operatorzy zostali zapewnieni przez wydarzenie Semi-revision Tesli, że zaoszczędzą nie tylko na paliwie, ale także na naprawach, tak wysokie koszty początkowe nadal stanowią wyzwanie.

READ  Saudi Electricity Company, Ernst & Young, został ukarany grzywną w wysokości 100 milionów dolarów za oszukiwanie audytorów

Ogólnie rzecz biorąc, analiza pokazuje, jak duży skok technologiczny dokonała Tesla Semi i być może może to zmotywować innych producentów samochodów do ciągłego ulepszania i wprowadzania nowych produktów. W tej chwili, jeśli kierowca ciężarówki patrzy na elektryczną ciężarówkę, wybór jest oczywisty, a bez ciągłych inwestycji w przestrzeń ze strony innych marek trudno jest dostrzec, że to się zmieni w najbliższym czasie.

Co sądzisz o artykule? Czy masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości? Głosujcie na mnie mailowo na adres [email protected]. Możesz także połączyć się ze mną na Twitterze @William Writin. Jeśli masz wskazówki dotyczące nowości, napisz do nas na adres [email protected]!

Tesla Semi przewyższa swoich konkurentów w analizie specyfikacji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *