Timberwolves i Mavericks spotykają się w Target Center

Timberwolves i Mavericks grają dziś wieczorem w Target Center w drugim meczu serii play-offów Finałów Konferencji Zachodniej. W środę Dallas wygrało pierwszy mecz. Pisarz sztabowy, Chris Hayne, zapewnia aktualizacje na żywo:

Śledź Gameview, aby uzyskać najnowsze statystyki i informacje o rozgrywkach.

21:22: Duża przewaga znikła, Wilki utrzymują się…

Luka Doncic przejął grę w trzeciej kwarcie, a ofensywa Wilków utknęła w martwym punkcie, gdy Dallas zmniejszyło prowadzenie Wolves znaczną przewagą do 86-79 po trzech kwartach. W pierwszej połowie Wilki prowadziły aż 18 punktami.

Doncic zdobył 11 punktów i trzy asysty, a atak Mavericks podwyższył wynik w szatni. Dallas miało serię 21-7, która zapewniła Wilkom prowadzenie i chociaż nie wróciły na boisko, wywołały nerwową atmosferę w Bullpen, zwłaszcza że ofensywa Wilków utknęła w martwym punkcie.

Minnesota trafiała zaledwie 7 z 21 w kwarcie, a Karl-Anthony Towns i Anthony Edwards trafiali po 4 z 15 do trzech.

Każdy z nich ma po 15, ale Naz Reid ma dla Wilków 15 po zaledwie siedmiu strzałach. Wszystkie pięć trójek trafił w ciągu pierwszych 36 minut. Reid trafił trójkę tuż przed syreną i oddalił się na prowadzenie o siedem.

W trzeciej kwarcie Dallas potrafił trafiać pod kosze wokół obręczy, a sukces odnieśli zarówno Derek Lively, jak i Daniel Gafford. Łącznie zdobyli 10 punktów przy wyniku 9 na 11.

20:35: Wilki prowadzą aż 18 punktami, dominując w pierwszej połowie

W drugiej kwarcie Wilki prowadziły aż 18 punktami, ale nie zdołały ich przedłużyć i do przerwy pozwoliły Dallas na zmniejszenie ich do 12, 60-48.

Wilki pozwoliły Anthony’emu Edwardsowi na dodatkowy odpoczynek na początku drugiej kwarty po strzale Mike’a Conleya i Naza Reida.

Reed błyszczał w pierwszej połowie i zdobył 12 punktów, trafiając 4 z 4 z linii trzech punktów, podczas gdy Conley w pierwszej połowie zdobył 5 z 8 punktów, zdobywając w sumie 12 punktów, w tym parę trójek. Pod koniec pierwszej i na początku drugiej kwarty Wilki prowadziły 17-6, po raz pierwszy tego wieczoru zwiększając przewagę do dwucyfrowego poziomu. Edwards był wypoczęty przez pierwsze pięć minut drugiej kwarty, zamiast wracać po około trzech minutach, jak to miało miejsce kilka razy po sezonie.

READ  Fan Astros, który przyjechał z domowym wyścigiem Yordana Alvareza na Mistrzostwach Świata

Kiedy ponownie zdobył bramkę, ustrzelił hat-tricka i podwyższył prowadzenie Wilków do 55-37. Obrona Wilków była w stanie ograniczyć Dallas do zaledwie 38 procent przewagi nad parkietem. Kyrie Irving, który miał imponujący występ w pierwszej połowie w pierwszym meczu, miał zaledwie 2 z 8 punktów. Jednak Dallas wykorzystał sześć punktów z rzędu pod koniec kwarty i zmniejszył prowadzenie Wilków do 12. W pierwszej połowie Edwards i Karl-Anthony Towns trafiali po 3 z 11 rzutów z gry.

20:01: Mrówka atakuje wcześnie, a po pierwszej KAT ma poważne kłopoty

Anthony Edwards obiecał, że w drugiej grze będzie bardziej energiczny, po tym jak w pierwszej grze nie miał zbyt wiele energii. Nawet gdy Edwards miał trudności z oddaniem strzału z gry, wciąż miał 10 punktów i po jednym punkcie poprowadził Wilki do prowadzenia 32-26. czwarty.

Zaczął wieczór wcześnie, atakując obręcz, co Wilki nie robiły często w środę. Trafił zaledwie 2 z 7 z podłogi, ale trafił 5 z 6 z linii rzutów wolnych.

Wilki również chciały mieć bardziej skoncentrowany zespół, ale zaledwie 34 sekundy po rozpoczęciu meczu byli zmuszeni skorzystać z przerwy na żądanie, ponieważ nikt nie wrócił, aby dołączyć do rozgrywającego Mike’a Conleya po podaniu od strony boiska. Dallas również strzelił gola po łatwym ustawieniu Luki Doncicia do Daniela Gafforda, które było jego pierwszym posiadaniem tego wieczoru. Wilki odrabiały straty przez resztę kwarty.

Doncic dobrze rozpoczął dla Mavericks pierwszą kwartę, zdobywając dziewięć punktów. Wilki po raz kolejny straciły Karla-Anthony’ego Townsa z powodu kłopotów z faulami na początku meczu, gdy ten popełnił dwa faule przy jednym posiadaniu piłki z wynikiem 7:178 na koniec meczu, po rozpoczęciu meczu 1 na 5.

Naz Reid wszedł z ławki i zdobył sześć punktów, a Wilki trafiły 10 z 24 rzutów z podłogi. Większość obrażeń zadali w fazie przejściowej, wykorzystując dziewięć punktów szybkiego przełamania.

READ  FAU Vladislav Goldin Wrestling Center wywodzi się z Rosji. Teraz jest w Final Four

Przed meczem, 18:04: Wilki liczą na poprawę poziomu energii

Timberwolves mają u siebie bilans posezonowy 3-3, a jeśli liczyć dwa sezony, wliczając poprzednie występy w fazie play-off, Wilki mają u siebie bilans 5-6.

W poprzedniej serii meczów przeciwko Denver trener Chris Finch powiedział, że rozpraszanie się w domu, gdzie rodzina i przyjaciele mogą mieć większy wpływ na codzienne życie zawodników, mogło być jedną z przyczyn problemów Wilków.

Przed drugim meczem przeciwko Dallas Rudy Gobert powiedział, że gracze muszą wyznaczyć granice, jeśli chodzi o czas i energię.

„Musimy znaleźć sposób, aby być lepszymi” – powiedział Gobert. „Myślę, że czasami w domu jest więcej hałasu, więcej rozpraszaczy. Każdy chce być tego częścią. To właśnie próbowałem powiedzieć chłopakom. Granice i daj znać swoim pracownikom, że próbujesz coś zrobić. Kiedy jest to możliwe, zrobione, jeśli musimy „Musimy świętować, musimy teraz zregenerować siły i poczuć spokój ducha”.

Joubert powiedział nawet, że poświęca czas spędzony z nowonarodzonym synkiem, aby móc pracować i regenerować się tyle, ile potrzebuje.

Niektórzy gracze w drużynie, jak na przykład Anthony Edwards, narzekali na poziom energii w drużynie po pierwszym meczu, ponieważ nie mieli tego samego odbicia, co w serii w Denver.

„Tego wieczoru przyznał, że był zmęczony” – powiedział Finch. „Ma prawo rozegrać od czasu do czasu taki mecz”.

Zapytany, czy zespół czuje się lepiej, Gobert powiedział: „Pierwszy mecz dobiegł końca. Nie zagraliśmy tak, jak potrafimy. Dzisiejszy wieczór to dla nas nowa szansa, aby być lepszymi po obu stronach”.