Tom Brady dodaje paliwa do układanki przyszłości futbolu

Obrazy Getty

Tom Brady jest na emeryturze. Chyba że tak.

Najlepszym sposobem na opisanie jego stanu może być to, że przeszedł na emeryturę z piratów, a drzwi są otwarte do gry ponownie. Brady, który powiedział „nigdy nie mów nigdy” o możliwości powrotu do gry zaledwie sześć dni po rezygnacji, nadal dodaje więcej niepewności co do swojej futbolowej przyszłości.

przez Rick Stroud z Tampa Bay TimesBrady pojawił się z Fredem Husbandsem w SiriusXM Radio. Pary zadały proste pytanie: „Może powiesz nam, dokąd jedziesz?”

Brady udzielił odpowiedzi, która nie jest taka prosta.

Chciałbym mieć jasną wizję tego, co przyniesie przyszłość– powiedział Brady. „Myślę, że dla mnie jest wiele wspaniałych rzeczy i wiele wspaniałych możliwości, o których wiem, że zaraz po sezonie piłkarskim powiedziałem, że nie mogę się doczekać spędzenia więcej czasu z moją rodziną. I robiłem to w ciągu ostatnich pięciu tygodni. I wiem, że tego też będzie dużo.

„Więc, wiesz, lubię być zajęty, to na pewno. Grałem trochę w golfa i dziś wieczorem zobaczę się z rodzicami, co będzie dla mnie naprawdę jasnym miejscem na ich ziemi. Będę spał w tym samym łóżko, w którym spałam, kiedy byłam dzieckiem… Nie możemy się doczekać, żeby zagrać w golfa w ciągu najbliższych kilku dni i trochę czasu z rodziną, a potem wymyślimy, gdzie się udać. „

Wcześniej w tym tygodniu informowaliśmy, że delfiny planują wycieczkę po Brady. Przez kilka tygodni wierzyłem, że w końcu dołączy do 49ers.

Dwa lata temu jego pierwszym wyborem było San Francisco. 49 głupio nie podziękowało. Tym razem z pewnością z radością powitają Brady’ego do domu, aby zagrać w jego ulubionej drużynie z dzieciństwa.

Co musi udowodnić? Nigdy nie wygrał Super Bowl ze swoimi 49 graczami. To byłby świetny powód do dalszej gry.

READ  Strażnicy, Miles Straw zgadzają się na pięcioletnie przedłużenie

Świetny powód do pożegnania się z piratami. Co niektórzy (w tym ja) konkretnie myślą, było celem jego przejścia na emeryturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *