Tom Brady udostępnia zdjęcie Bridget Moynahan podczas ogłoszenia przejścia na emeryturę

Na jednym zdjęciu Tom i trójka jego dzieci uśmiechają się do selfie nad oceanem, a na innym widać Giselle, Jacka, Vivian i Benjamina od tyłu, gdy obejmują się ramionami. Koszulka Tampa Bay Buccaneers „Brady” w grze.

Tom wcześniej ogłosił przejście na emeryturę w lutym 2022 r., a miesiąc później zmienił zdanie. Wrócił na boisko na jeszcze jeden sezon z Tampa Bay Buccaneers. Rok po swoim pierwszym wypowiedzeniu na emeryturę potwierdził w mediach społecznościowych, że oficjalnie odchodzi ze sportu.

Dzień dobry chłopaki, powiedział Tom, zaraz przejdę do rzeczy. Wiadomość wideo 1 lutego. „Przechodzę na emeryturę, na litość boską. Wiem, że ostatnim razem proces był dość duży, więc kiedy wstałem dziś rano, pomyślałem, że po prostu nagram płytę i dam wam znać jako pierwsi”.

Sportowiec dodał, że już w zeszłym roku dał fanom swój „super emocjonalny esej na emeryturę”, więc chce, aby drugi raz był krótki i słodki.

Kontynuował: „Naprawdę bardzo wam dziękuję, każdemu z osobna za wspieranie mnie”. „Moja rodzina, moi przyjaciele, moi koledzy z drużyny, moi rywale, mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, jest tak wiele. Dziękuję wam, że pozwoliliście mi spełnić moje absolutne marzenie. Niczego bym nie zmienił. Kocham was wszystkich”.

READ  Ranking Tygodnia Fantasy Football 10: śpiący, startujący, siadający | Rashad White i Andell Robinson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *