Tom Sandoval przeprasza Arianę Madix za skandal związany z romansem

telewizja

8 marca 2023 | 2:04 w nocy


Tom Sandoval w końcu wystosował upokarzające przeprosiny do Ariany Madix po wiadomościach o jego „miesięcznym” związku z Raquel Levis.

„Chcę przede wszystkim przeprosić wszystkich, których skrzywdziłem w tym procesie” – powiedziała gwiazda „Vanderpump Rules”. napisał na Instagramie Wtorkowa noc.

„Przede wszystkim chcę przeprosić Arianę. Popełniałam błędy, byłam samolubna i podejmowałam pochopne decyzje, które zraniły kogoś, kogo kocham. Nikt nie zasługuje na to, by odczuwać ten ból tak boleśnie i publicznie”.

Mogę sobie tylko wyobrazić, jak druzgocące było to dla Ariany i wszystkich wokół nas. Czuję się z tym naprawdę okropnie „- kontynuował Sandoval.

„Najbardziej żałuję, że obraziłem Arianę. Nigdy nie zamierzałem zawieść tak wielu ludzi, w tym naszych kochających rodzin i przyjaciół.”

Tom Sandoval w końcu przeprosił Arianę Madix we wtorek wieczorem.
Instagram/@tomsandoval1

Sandoval podkreślał, że jego miłość do Maddixa była „silniejsza niż jakakolwiek kamera kiedykolwiek uchwyciła”, dodając, że niektóre z ich „najlepszych wspólnych chwil nigdy nie zostały sfilmowane”.

„To samo dotyczy niektórych z naszych największych zmagań” – napisał do swoich 968 000 obserwujących na platformie.

Chciałbym, żeby sprawy potoczyły się w innym porządku i żeby nasz związek nie był tak nadszarpnięty, żeby zakończył się takim samym szacunkiem dla niej, jakim był na początku. Zawdzięczam to lepiej Arianie”.

Sandoval i Madix nawiązali związek w 2014 roku.
Instagram/@tomsandoval1

Bravolebrity, 39 lat, powiedział, że „nie jest smutny” z powodu tego, jak zakończył się jego prawie dziesięcioletni związek z Madixem.

„Wybory, których dokonałem, zraniły wiele osób” – napisał. „Zachowałem się w sposób sprzeczny z tym, kim i jak chcę być”.

„Będę nadal myśleć i pracować nad sobą. Mam pracę do wykonania. Zawsze miałem i zawsze będę.”

Okazuje się, że Sandoval i Levis mieli kilkumiesięczny romans, który zaczął się latem.
Instagram/@tomsandoval1

Ten post to pierwszy raz, kiedy Sandoval publicznie przeprosił Madixa za skutki skandalu związanego z jego romansem.

W weekend gwiazda rzeczywistości podzieliła się publicznymi przeprosinami na Instagramie, w których unikała jakiejkolwiek wzmianki o Maddixie.

READ  Ekscytująca podróż Nomi Merlant i Willa Sharpa

„Hej, całkowicie rozumiem i zasługuję na twoją złość i rozczarowanie w stosunku do mnie, ale proszę, odejdź. [Tom] Schwartz, moi przyjaciele i rodzina są z tej sytuacji…” Ho napisał na Instagramie Sobota.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV…


Sandoval wyjaśnił, że 40-letni Schwartz dowiedział się o tym „bardzo niedawno” i „nie pochwalał tego”.

Następnie najwyraźniej wyładował swoją złość na swój nowy bar w Los Angeles, Schwartz & Sandy, który fani wezwali go do „bojkotu” po wiadomościach o jego skandalu z oszustwami w zeszłym tygodniu.

„Istnieje 3 innych partnerów i 20 pracowników, którzy są zależni od restauracji, aby zarabiać dla siebie i swoich rodzin” – napisał Sandoval. „dokładnie jak [first bar] @TomTom, jestem małą częścią czegoś znacznie większego.

Sandoval powiedział, że jest „bardzo smutny” z powodu zakończenia jego prawie dziesięcioletniego związku z Maddixem.
Instagram/@tomsandoval1

Proszę, skieruj swoją złość na mnie, a nie na nich. Nie zrobili nic złego”.

Sandoval obiecał wycofać się z pracy „z szacunku” ze strony swoich kolegów i pracowników.

Ze swojej strony Levi’s złożyła wniosek o tymczasowy zakaz zbliżania się do współgwiazdy Sheeny Shay po doniesieniach o „gorącej konfrontacji”.

Madix nie wypowiadał się jeszcze publicznie.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2023/03/08/tom-sandoval-przeprasza-to-ariana-madix-over-affair-scandal/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *