Trener New York Rangers, Gerard Gallant, niezadowolony z gry 3 Carolina Hurricanes „taniego strzału”

NOWY JORK – Jeśli Carolina Hurricanes chcą wysłać wiadomość po przegranej trzeciej grze, trener New York Rangers Gerard Gallant ostrzegł, że mogą nie lubić odpowiadać.

– Nie byłem zadowolony z Bullsów… pod koniec meczu, który rozpoczęli – powiedział Gallant po niedzielnym zwycięstwie Rangers 3-1, które zmniejszyło prowadzenie Karoliny do 2-1 w drugiej rundzie. „Nie zrobiliśmy tego, gdy mecze były blisko. Odesłali graczy. W porządku. Jeśli chcą grać w ten sposób, mamy graczy, którzy mogą się z nimi zmierzyć”.

Kiedy zabrzmiał dzwonek kończący mecz 3, Carolina napastnik Max Domy Dał Rangersom obronę Ryan Lindgren Kontrola krzyżowa w rejonie Nowego Jorku. Lindgren odpowiedział cięciem Domi. To połączyło wszystkich facetów na lodzie, a Lindgren walczył z Domi na lodzie.

Tymczasem na ławkach można było zobaczyć Galanta krzyczącego ze złością na obrońcę huraganów Tony D’Angelo Gracze również opuścili lód. DeAngelo, który kupił kontrakt Rangers zeszłego lata po serii problemów behawioralnych, został wygwizdany przez fanów Madison Square Garden i przez cały mecz atakowany obraźliwymi pieśniami.

Trener Karolina Rod Princemore Powiedział, że nie był świadomy, że Galant rozpada się na jednego z jego graczy. A o incydencie Domi po dzwonku powiedział: „Tak naprawdę nie widziałem, co się stało, więc nie mogę tego komentować”.

Gallant widział to wyraźnie z ławki Rangers i ubolewał nad tym, co uważał za próbę wysłania wiadomości przez Hurricane’y przed wtorkowym czwartym meczem w Nowym Jorku.

„To koniec gry”, powiedział Gallant. „Nie wysyłają żadnej wiadomości. Mamy faceta, który może poradzić sobie ze wszystkimi ich facetami, jeśli chcemy. Nie zrobiliśmy tego w ten sposób”. Nawiązanie do portu w Nowym Jorku Ryan Reeves, który w trzecim meczu rozegrał 8:24. Reaves – jeden z głównych członków drużyny Rangers po nieobecności w zeszłym sezonie – grał również dla Galanta z Vegas Golden Knights.

READ  Kwalifikacje do MLB 2022: The Wild Card Series na wynos, gdy Padres, Phillies, Mariners i Guardians skaczą do przodu

„Domy oddał tani strzał w naszego człowieka obrony” powiedział Gallant. „Długie pamiętasz, jak to przemyślałeś. Pewnego dnia może być z drugiej nogi”.

Rangers wygrali trzeci mecz dzięki swojej terminowej obronie i wspaniałej bramce od Igor Szesterkinmimo jego zmieszania strzał można zatrzymać z Nino Niedretter Tylko w przypadku huraganów. Shesterkin zatrzymał 43 strzały w zwycięstwie i pomógł Rangersom wykonać rzuty karne, aby udaremnić trzy potężne podania w Karolinie. Rangers oddały w meczu 17 zablokowanych strzałów.

Tymczasem Nowy Jork został przekierowany z centrum do swojego pierwszego celu w grze o władzę w serii Mika ZibanjadTo daje Rangersom najważniejszą pozycję w domu.

Porażka kontynuowała trend posezonowy dla Karoliny, która miała sześć zwycięstw w rajdach, ale jeszcze nie wygrała meczu drogowego w dwóch rundach, przegrywając wszystkie trzy mecze w Bostonie w swojej poprzedniej serii.

„Trudno jest wygrać na trasie w tej lidze”, powiedział Gallant. „Zagrali dzisiaj naprawdę ciężko na trasie”. „Mam nadzieję, że ta seria będzie podobna do[Boston One]a potem w grze 7 znajdziemy sposób na wygranie tej wielkiej gry w ich budynku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *