Treningi zarządzane przez graczy Dana Campbella były tak dziwne i cudowne, jak brzmiały

Ostatni odcinek serialu HBO „Hard Knocks” dał nam ogląd Detroit LwyGracze trenowali tylko na początku tego miesiąca i było to tak dziwne, jak się to wydawało na początku.

Na początku czwartego odcinka programu we wtorek wieczorem trener Lions Dan Campbell rozmawiał ze swoim zespołem w sali konferencyjnej, kiedy wstrzymał harmonogram treningów na ten dzień.

Sęk w tym, że będzie jedynym trenerem na boisku – ale nic nie powiedział. zamiast W rzeczywistości sam ćwiczy Tym razem, lub Nadaje swojemu zespołowi szaloną definicję Z „Audacity” Campbell zamierzał tylko oglądać.

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

Powiedział swojemu zespołowi: „Ty prowadzisz ćwiczenia”. „Trenerzy pracują w Pittsburghu. Nie będzie ich tam. Więc będę jedyny i nie trenuję… nie mówię ani słowa”.

W rzeczywistości oglądanie zespołu NFL biegnącego w ten sposób było co najmniej bardzo niezwykłe.

Ostrzeżenie: ten film zawiera język NSFW.

Teraz nie było to całkowicie bezpłatne dla wszystkich. Sztuki i próby wciąż były pisane, ale to od graczy zależało, czy je zagrają.

Wydaje się, że to też im się podoba.

„Myślę, że byłoby wspaniale, aby to zrobić. Ponieważ szczerze mówiąc, w dniu meczu jesteśmy tam, musimy się komunikować, musimy być wobec siebie odpowiedzialni ” Powiedz MLive po treningu. „Więc było dobrze, było wyjątkowe.

„To znaczy, nigdy wcześniej tego nie robiłem. Ale to była taka dobra robota.”

Jest mało prawdopodobne, aby wykorzystał tę strategię w trakcie sezonu, ale można bezpiecznie założyć, że Campbell będzie kontynuował trening prowadzony przez gracza podczas bootcampu, biorąc pod uwagę, jak udane jest to pierwsze doświadczenie.

Trening prowadzony przez zawodników Dana Campbella został pokazany na Hard Knocks w tym tygodniu. (Michael Hickey/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *