Trump twierdzi, że „błagano” go, aby pojawił się w „Kevin sam w domu 2” po ponownym komentarzu na temat jego udania się na film

Aktualności


Donald Trump zapewnił w środę, że nie zmuszał go do występu w Kevin sam w domu 2: Zagubieni w Nowym Jorku i stwierdził, że zamiast tego reżyser błagał go, aby wystąpił w klasycznym filmie.

Dumny były prezydent i były nowojorczyk zaprzeczył niedawno powracającym twierdzeniom, jakoby wkradł się do sceny, w której Kevin McCallister (Macaulay Culkin) pyta Trumpa o drogę do holu hotelu Plaza w filmie z 1992 roku.

Reżyser filmu, Chris Columbus, powiedział Business Insiderowi w 2020 roku, że Trump, ówczesny właściciel słynnego hotelu, nie pozwoliłby mu kręcić w nim filmów, chyba że był w filmie.

Port W środę opublikował raport, w którym powtórzył wywiad.

Columbus podobno powiedział: „Zapłaciliśmy opłatę, ale powiedział też: «Jedyny sposób, w jaki możesz skorzystać z Plaza, to mój udział w filmie»”. „Więc zgodziliśmy się umieścić to w filmie”.

Choć nie było wiadomo, czy scena z Trumpem zostanie później wycięta, Columbus zdecydował się go zatrzymać po premierze filmu, a publiczność wiwatowała, gdy pojawił się Donald.

Były prezydent Donald Trump zaprzeczył zarzutom, jakoby w swojej słynnej roli wtargnął na plan filmu „Kevin sam w domu 2”. AP
W filmie z 1992 roku Trump pomógł młodemu Kevinowi McAllisterowi (Macaulay Culkin) znaleźć lobby hotelu Plaza. © 20thCentFox/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett

„Powiedziałem więc mojemu montażyście: «Zostaw go w filmie. To chwila dla widzów». Ale on wdarł się do filmu” – Columbus powiedział Business Insider.

Trump odpowiedział w środę, twierdząc, że Columbus i inni „błagali” biznesmena, aby zagrał rolę w filmie.

„Byłem tak zajęty, że nie chciałem tego robić” – powiedział Trump. „Byli bardzo mili, ale przede wszystkim byli wytrwali. Zgodziłam się, a reszta to już historia!”

„Ten mały epizod wystrzelił jak rakieta, a film odniósł ogromny sukces i nadal nim cieszy się, zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia” – dodał.

Trump odpowiedział w środę, twierdząc, że Columbus i inni „błagali” biznesmena, aby zagrał rolę w filmie. © 20thCentFox/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett
Reżyser Chris Columbus powiedział, że były prezydent nie będzie mógł filmować w hotelu, chyba że pojawi się w filmie. Dave’a Allocca/Starbucks/Shutterstock

Kiedy Trump odniósł się do twierdzeń Kolumba o znęcaniu się, powiedział: „Nic nie może być dalsze od prawdy”.

READ  Bryan Danielson złamał przedramię przy zakratowanych drzwiach

„To ujawnienie pomogło filmowi odnieść sukces, ale jeśli poczuli się zastraszani lub mnie nie chcieli, dlaczego wsadzili mnie do więzienia i trzymali tam przez ponad 30 lat? Ponieważ byłem i nadal jestem świetny w ten film, właśnie dlatego!” – powiedział Trump.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/12/28/news/trump-claims-he-was-begged-to-appear-in-home-alone-2-after-resurfaced-comments-he-bullied-his- way-into-flick/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *