Trwają prace nad serialem telewizyjnym o hostelu z Paulem Giamatti w roli głównej

pobierać Przyjdź do telewizji.

Paul Giamatti ma kontrakt na zagranie w filmie pobierać Serial telewizyjny z Eli Rothem, Chrisem Briggsem i Mikem Fleissem, studiem stojącym za Apple, powracającymi do projektu od sezonu 5. uciąć.

the pobierać Serial, który jest obecnie w fazie opracowywania i nie ma jeszcze platformy, jest opisywany jako „nowoczesna adaptacja” i „wzniosły thriller”, będący także „odkryciem na nowo” serii horrorów, która rozpoczęła się w 2006 roku i zaowocowała dwiema seriami .

Roth i Briggs napiszą scenariusz, a poprzedni wyreżyseruje. Roth, Briggs i Fleiss będą producentami wykonawczymi serialu.

Oryginalny film podąża za trzema turystami udającymi się do słowackiego miasta, które obiecuje spełnić ich przyjemne oczekiwania, nie mając pojęcia, jakie piekło ich czeka.

Giamatti odegra główną rolę, a szczegóły postaci trzymane są w tajemnicy. Do obsady dołączyła gwiazda nominowana do Oscara Ustalacze jest na orbicie Rotha od czasu, gdy duet spotkał się po raz pierwszy podczas produkcji pierwszego pobierać film. „Eli strzelał pobierać W Pradze i ja kręciliśmy Oszust I spotkałem go. „Rozmawialiśmy o tym, żebym kogoś zabił w tym filmie, ale to nie wyszło” – powiedział Giamatti. Elektroniczna wojna W 2013 wywiad.

Roth napisał i wyreżyserował pierwsze dwa pobierać Filmy, których producentami są Roth, Fleiss i Briggs. Oryginalny obraz zarobił na całym świecie 82 miliony dolarów, a pierwsza kontynuacja dodała kolejne 36 milionów dolarów. Trzeci film został wydany bezpośrednio na DVD.

Giamatti to nowość w tej wielokrotnie nagradzanej funkcji opiekunowie, Za co otrzymał Złoty Glob i wiele innych nagród.

powinien dla pobierać W miarę rozwoju serialu będzie to najnowszy telewizyjny występ Giamattiego po siedmiu sezonach jego występów w Showtime Miliardy. Jego programy telewizyjne obejmują także HBO Zbyt duże, by upaść oraz jego nagrodzona nagrodą Emmy rola w najlepszych sieciach kablowych Johna Adamsa. Jest reprezentowany przez UTA, Kipperman Management i Sloane Offer.

READ  Ogólne spoilery dotyczące szpitala 26 grudnia 2022 r. – 6 stycznia 2023 r

Ze swojej strony Roth zadebiutował jako reżyser w 2002 roku filmem Gorączka kabiny Oblicza właściwość horroru Puk puk Wśród jego osiągnięć. Był także gospodarzem odkryć Rekin po zmroku i wyprodukował franczyzę Discovery Channel/Travel Channel Prezentacja Eli RothaCharakteryzuje się Legion Egzorcystów, duch, który zniszczył moje życie I Moje opętane zwierzątko. Ostatnio napisał, wyreżyserował i wyprodukował slasher święto Dziękczynienia Przygotowuje się do drugiej części po tym, jak film zarobił 31,9 miliona dolarów w lokalnej kasie. Ma następnego Obszary przygraniczne Zaplanowane na lato. Jest reprezentowany przez WME i Goodman Genow.

Sezon 5, dawniej Endeavour Content, produkuje seriale, w tym Apple uciąć I następny Pani w jeziorze I wódz wojenny, Holo Życie i Beth, Dziewięć doskonałych nieznajomych, Maks Wiceprezes Tokio I paw Wilk jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *